معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208451
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي


عطربازی؛ جاده ی یک طرفه است! عطرباز که بشی؛ عطرباز می مونی.
خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش
بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر!
هر چقدر هم که عطر داشته باشی؛ چشمت دنبال عطرای بیشتره... اشتهات سیری ناپذیره.
جمعه بیستم 6 1394 6:40 بعد از ظهر
تصادفا کشف کردم که 212 س ک ... سی مردونه در کنار تافی چاکلت+قهوه (اولی تلخ و شیک؛ دومی دقیقا شکلات با طعم قهوه) چه بوی های کلاس و تکی تولید می کنه. فوق العاده؛ لغت کوچیکیه برای وصف این شاهکار!
دست بالا رو تو این ترکیب به کدوم میدم؟ 212. چون می خوام نت انتهایی تلخ وشیک باشه. ترکیب نهایی آمیزه ای محشر از تلخی و شیرینیه با درجه حرارت گرم. پخش و موندگاری خفن!
جمعه بیستم 6 1394 6:7 بعد از ظهر
کلن شامه ی من به دو عصر تقسیم میشه. قبل از پگاسوس و بعد از پگاسوس :D واقعن نمیتونم صبر کنم تا این ترکیبی که میفرمایید رو تجربه کنم. 100% اول همین رو تست میکنم. :general307:
جمعه بیستم 6 1394 11:22 صبح

به نقل از Atrbaz :
امروز چندتا مغازه عطر فروشی رفتم (توی شهر ما عطر فروشی زیاده مغازه ادکلن هم نسبتا خوب هست.) اسانس کرید اونتوس رو تست کردم برام جالب بود ! که چقدر اسانس اینجا کیفیتش خوب هستو اونها ... هستن !!!! واقعا خوبه این خوب از اون خوب هایی هست که فرقش یهزمین تا آسمون هست ! نکته جالب این بود که من بالاخره یک جا کرید اونتوس رو برای تست پیدا کردم (ادکلن) برام از همه جالبتر تغییر نت اونتوس به دودی بود که قبلا دقت نکرده بودم و دقیقا من در اسانسش هم اینو حس کرده بودم بسیار عالی !

از نظر شخصی من ؛ یکی از مشخصات عطر خوب اینه که از آدم بپرسن اسمش چیه! البته این جوری که شما گذاشتین تو ماشین در اختیار همه؛ فکر کنم سری بعد باید یک کیلو براتون بفرستم!:)
اسم عطر رو گفتین؛ می خواستین اسم سازنده ش رو هم بگین! آدرس فروشگاهش هم همین طور!
جمعه بیستم 6 1394 11:13 صبح
بفرمایید عطر!
ما جمعی عطربازیم که در یک فضای بسیار دوستانه و صمیمی؛ تجربیات مان را در خصوص عطرها به اشتراک می گذاریم و از این کار لذت می بریم! به ما بپیوندید و شارژ شگفت انگیز عطر را تجربه کنید! مقدم همه عطربازان را گرامی می داریم! هم چنین خوشامد می گوییم به دوستانی که مشتاقند عطر با کیفیت و ارزان بخرند و مرجع قابل اطمینانی را نمی شناسند. در این آشفته بازار که هیچ نظارت و کنترلی بر کیفیت و قیمت عطرها نیست؛ به پاتوق عطربازها اعتماد کنید. نظرات مشروح مشتریان قبل از شما که بی هیچ حذف و تغییر منتشر شده؛ جلب کننده اعتماد شماست. خوش آمدید.
امروز نوزدهم شهریور 1394 با ویرایش قالب وبلاگ؛ نسخه نهایی آن خدمت شما عرضه می شود. این وبلاگ به باز نشر پست های مفید و خواندنی پاتوق عطربازها در انجمن پرشین تولز می پردازد.

پنج شنبه نوزدهم 6 1394 7:57 بعد از ظهر
X