معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208452
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
پاتوق عطربازها در اینستاگرام در دسترس نیست
سه شنبه سی یکم 6 1394 11:20 بعد از ظهر
من در کنار این دو؛ هی وود رو هم تست کردم. هر سه روی دست. نزدیک مچ؛هرود. کمی بالاتر عود وود و نزدیک آرنج هی وود. هر سه رو بدون لایت کردن. خیلی زود متوجه شدم این قدر هی وود و عود وود برای هم مناسبن که به هرود نیازی ندارم در این ترکیب.هی وود کمی عود وود رو خنک می کنه و نت چوبیش رو تقویت. توصیه ام برای اسپری؛ پاف بیشتر از هی ووده و کمتر از هرود. روی هم نزنین و در یک ظرف هم ترکیب نکنین!
همون طور که بهرام عزیز گفت برای حس همه نتهای عود وود تا 50 درصد لایتش کنین.
برای درست کردن یک توباکو وانیل ویژه؛سه گرم کاپیتان بلک زرد رو با یک گرم توباکووانیل در ظرف ترکیب کنین و حداکثر 40 درصد لایت کنین. از توباکوی ویژه ای که ساختین لذت ببرین!
 
دوشنبه سیم 6 1394 10:8 بعد از ظهر
از کجا و چگونه عطر خوب با کیفیت عالی و قیمت ارزان و مناسب بخریم؟ ضمانت بهترین خرید چیست؟
از جایی عطر بخرید که بتوانید از نظرات خریداران قبل از خودتان مطلع شوید. این روزها بسیارند کسانی که ادعا می کنند بهترین عطر را با ارزان ترین قیمت با کیفیت عالی به شما می دهند اما ضمانت گفته های شان چیست؟ اگر فروشگاهی هست که بدون دخل و تصرف نظرات مشتریانش را منعکس می کند؛ تا حد بسیار زیادی قابل اعتماد است. میانگین نظرات مشتریان؛  به شما تصویر روشن و نسبتا دقیق و کاملی از کیفیت عطری که به دست تان خواهد رسید می دهد. پس از گرفتن اطلاعات لازم در خصوص کیفیت عطر و قدرت پخش و ماندگاری آن؛ نوبت به مقایسه قیمتی است. از فروشگاههای متعدد قیمت بگیرید و در نهایت به تصمیم برسید!
پاتوق عطربازها نام فروشگاه اینترنتی عطری است که در درجه اول محل مباحثه و گفت و گوی عطربازان در خصوص روایح مختلف است. در آنجا هیچ نظری ناگفته نمی ماند. با دقت و ریز بینی خاصی عطرها نقد و بررسی تخصصی و حرفه ای می شوند و اینها همه؛ مایه اعتبار پاتوق و سبب اعتماد علاقمندان به عطر شده است.
اگر شما هم عطرباز هستین یا علاقمند به مقوله عطر؛ پاتوق عطربازها جایگاه شماست. هم اکنون به ما بپیوندین و دیگران را از تجارب عطرآگین خود بهره مند سازید!
دوشنبه سیم 6 1394 12:55 صبح
معروفترین فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس؛ پاتوق عطربازهاست.رتبه اول گوگل چنین می گوید.
پاتوق عطربازها کجاست؟
بین این همه فروشگاه اینترنتی عطر؛ چرا پاتوق عطربازها؟

دوشنبه سیم 6 1394 12:29 صبح
متفاوت ترین کاپیتان بلکی که تا کنون تست شده و قبلا بارها ازش با نام کاپیتان بلک زرد یاد کردم؛ خدمت تون معرفی می کنم.
لغت شیک و شکلاتی بسیار برازنده این کاپیتان بلکه. پس از این دیگه کاپیتان بلک قهوه ایرو کار نمی کنم. کلاس این یه چیز دیگه است و جالب این که چند تا کاپیتان بلک زرد از شرکتهای دیگه رو تست کردم؛ هیچ کدوم شبیه این نبود!
يکشنبه بیست و نهم 6 1394 11:33 صبح
X