معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208489
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
راستش به نظر من انتخاب یک عطر به عنوان عطر برتر؛ فقط منوط به رایحهعطر یا پخش و موندگاریش نیست. مهمتر از هر چیز خاطراتیه که با اون عطر برای خودت و بقیه ساختی. من با توباکو وانیل خیلی خاطره دارم. خودم؛ نزدیکان درجه اولم ازش استفاده کردن و ... حتی در سایت فرگرانتیکا عطر منتخب من بوده ماهها (الان اینترلود هستش). اما از هرود مارلی هنوز خاطره خاصی ندارم. بوش واقعه ی خاصی رو برام تداعی نمی کنه. کسی رو به یادم نمیاره. پس انتخاب من توباکو وانیله. به خصوص وقتی با کاپیتان بلک زرد ترکیبش می کنم به نسبت 3 کاپیتان یک توباکو؛ آخر رایحه است برام! در حد یک قطره هم قهوه بریزم توش که دیگه؛ نگو و نپرس!
اتفاقا سلطان بسیار خوبی رو سراغ دارم که تا آخر پاییز میرسه. حتما میارمش.خودمم خیلی دوست دارم. (اینو اصلا فیکس قاطیش نمی کنم. به نظرمسلطان فقط برای مصرف بدون فیکس ساخته شده!)
نه آرش جان. مدیر شرکتش آدم خیلی صاف و صادقیه و جنس رو ایرانی معرفی می کنن. دقیقا مثل این که من ظرف خاصی رو داشته باشم با آرم پاتوق و همه عطرها رو در اون ظرف بدم مردم. (این ایده در ذهنم هست!)
دوشنبه سیزدهم 7 1394 11:34 صبح
به نقل از R3ND :
1. این ویکتوس : یه بوی کاملا عام پسند. از ایناس که تو خیابون میری دم عطر فروشیا به عنوان تستر میدن به مردم.
6. کرید امپریال : فرش و تازس . رایحه ی جالبی هم داره. به نظرم شبیه گرین آیریش هست. هنوز هیچ شرکتی ندیدم به اندازه ی کرید بوی عطر هاش با کیفیت و طبیعی باشه. کرید خیلی خوبه . دوس داری بوش کنی هی.
7. عود وود : قبلا داشتم و مصرف می کردم. از همون موقع عاشق این عطر شدم . بوی عوود و روایح چوبی بسیار خوب ترکیب شده. حرفا داره این عطر !! احسنت
10. سیلور مونتین : یکی از بهترین عطر های ساخته شده ی تاریخ. همیشه باید باشه. نباشه نمیشه . فوق العاده !

سپاس بسیار امیر حسین عزیز بابت کامنتهاتون روی عطرها.

QUOTE="R3ND, post: 11442275, member: 367433"]
2. توسکان لدر : از قبل با بوش یه آشنایی داشتم . هرچی سعی کردم نشد از بوش خوشم بیاد. بوی چرم میده اما این که مزیت نیس. بوش خشک و بی ارزشه.
3. هیرود : من توباکو رو دارم اما به نظرم اصلا خوب نیست اما این هیرود بوش شیکه ! بوش همه جوره از توباکو سره. خیلی هم خوب مردونس. تلخی و شیرینش خوب بالانسه. خوشم اومد از بوش.
5. اسپایس بمب : حق با آقا رضا ست. به توسکان شبیه و من رای رو به اسپایس میدم . چون بر خلاف توسکان که از اول تا آخر یه چیزه لا اقل یه پیچیدگی ریز داره.[/QUOTE]
اجازه بدین این نکته رو اضافه کنم که در مورد توسکان لدر شما به علت بو کردن از روی کاغذ تستر؛ امکان حس عمق عطر رو که فقط با اسپریش حاصل میشه؛ نداشتین. بویی که روی کاغذ تستر می مونه صرفا نت نهایی عطره و اون زعفرون بسیار دلرباش به شامه تون نرسیده.
هم چنین برای دیگر دوستان؛ یادآور میشم که توباکویی که شما دارین؛ از همکار دیگه ای خریداری شده.

به نقل از arash59b :
آرش من قراره همچینجایی رو ببینم در سفر اصفهان (که نمیدونم کی میرم!)
يکشنبه دوازدهم 7 1394 11:13 بعد از ظهر
درود به همه دوستان عزیزم؛ صبح همگی بخیر
شهرام جان سپاس بسیار بابت لطف و محبت و بزرگواریت. لینک پست مربوط به ترکیبات پیشنهادی رو پیدا می کنم برات. حتی یادمه آرش گفت رضا اسپری همزمان تغ و اگزریوس برام عجیبه (اگه درست تو ذهنم مونده باشه؛آرش خودش میاد میگه)
راستش در ترکیب و یا اسپری همزمان؛ فقط به شامه ام اعتماد می کنم. همیشه نوشتم یک عطرباز ساده ام و متاسفانه آموزشی در این خصوص ندیدم. بنابراین جزمطالبی که در پاتوق نوشتم و خلاصه مطالب مهمش رو در وبلاگ پاتوق گذاشتم چیز دیگه ای بلد نیستم. بارها از دیگر دوستان در پاتوق نکته هایی رو آموختمو میدونم که بازم ازشون خواهم آموخت. از همه رفقایی که عطر و اودکلن بخش مهمی از زندگی شونه و کاملا در این زمینه جدی هستن.
لطفا نکات مهمی که یادداشت برداری کردی رو در یک پست برام پ خ کن اگه لازم شد ویرایش و کاملش کنیم در یک پست مستقل بگذاریم و لینکش رو هم بگذاریم در صفحه اول برای دسترسی آسان دوستان جدید و قدیم.
ظرفهای بسیار شیک و قشنگی تو راهه که سختگیرترین افراد رو به لحاظ سلیقه ارضا می کنه. حداکثر تا یک ماه دیگه میرسه.
در خصوص تست ترکیب پیشنهادیتون هم در اولین فرصت تست می کنم. وتیور و ایف سن لورن اسپورت الهوم بود.یادمه.
يکشنبه دوازدهم 7 1394 8:37 صبح
امروز عزیزی اودکلن اورجینال الهوم لانویت ایوسنت لورن رو آورد و تست کردم. به جرات ادعا می کنم اسانسی که سمپلش دستمه و خیلی ازش خوشم اومده؛ شبیه ترین اسانس به اصل اودکلنشه. قطعا میارم تا علاقمندانش استفاده کنن.
شنبه یازدهم 7 1394 4:38 بعد از ظهر
درود و صبح همگی عطربازان عزیز به خوشی و طراوت!
تصادفا ساحارا نویر رو در گوگل سرچ کردم؛ دیدم با این که هنوز نیاوردمش و جزو عطرهای پاتوق نیست؛ اما رتبه اول جستجوی گوگل برای "ساحارا نویر" پاتوق عطربازهاست! به احترام کسانی که برای خرید ساحارا به پاتوق مراجعه می کنن؛ لازم شد بیارمش!
به نقل از ghalandar66 :
رضاجان خبر خوبی دادی. فقط بگو که این "ساحارا نویر" کی میرسه؟ من بدجوری منتظرم...

شنبه یازدهم 7 1394 7:58 صبح
X