معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208490
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

آرش جان؛ گفت این ترکیب جدیدیه که ساخته میشه و زمان می خواد تا در کنش و واکنش به تعادل برسه. گفت اودکلنهای اورجینال هر اودکلن تا 6 ماه ساختش زمان می بره

درود مجدد بر همه دوستان عطرباز؛
همین امروز عزیزی از بوشهر باهام تماس گرفت و گفت 890 هزار تومن پول اودکلناورجینالشو داده و به شدت از پخش بوش ناراضی بود. یادم رفت ازش بپرسم بوشهر شرجیه هواش؟ به هر حال سفارش کرید داد. در یک ظرف اسانس خالصشو و در ظرفی دیگر ترکیب شده اش رو با فیکساتور . بهم گفت شبها؛ هر شب قبل خواب کرید می زنه و شدیدا دوست داره اونتوس رو. قبل من هم با همکار دیگه ای تماس گرفته بود گرمی 7500 بهش قیمت اسانس کرید رو داده بودن.

به نقل از مخدومی مهندس :
کرید اوونتوس رو پسند کردم
شفافیت و وضوح و چینش و بیس نت هاش بسیار عالیتراز سری های قبل بود

پنج شنبه سیم 7 1394 9:21 بعد از ظهر
مهم ترین وظایف کارشناس فروش ؛ مهم ترین عامل فروش است: صداقت ؛ تخصص و بیان مناسب و دلنشین فروشنده.
آن چه سبب شهرت و معروفیت و محبوبیت پاتوق عطربازها شد تا حد زیادی مدیون این فاکتورها بود که ذکر شد. در کنار مهم ترین عامل: عطر با کیفیت عالی؛ گلچینی از بهترین های موجود عطر و اسانس در بازار ایران با قیمتی بسیار پایین تر از سایر فروشگاهها.
پاتوق عطربازها؛ رقیب ندارد!
سه شنبه بیست و هشتم 7 1394 9:1 بعد از ظهر
X