معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208444
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
سلام وقت بخیر
چند وقته یه چیزایی میبینمو میشنوم که شاخ در میارم از یه سری افراد که حتی ادعای وارد کردن اسانس به صورت مستقیم از جاهای مختلف چند نمونشون به این صورت بود ( این تجربه خودم و بعضی از دوستان خودم بوده)
مثلا یکی بود به شخص فروشنده که در کرج هم هست و ادعای وارد کننده و پخش در تمام کشور هم دارد پرسیده بود اونتوس دارید زد بله از جیودان فرانسه !!!!! دیگه یه فردی که سرچی هم که کرده باشه در حد یه دقیقه میدونه که جیودان مال کشور سوئیس هستش
یه نمونه دیگه هم بود که ایشون هم ادعای نمایندگی دو سه شرکت را داشت ازش پرسیده شد که این کمپانی را دارید ؟ بنده از خدا بی خبر اینجوری جواب داده که بله کمپانی فلان موجوده مثلا گقته شد شما از جیودان اسانس دارید جواب داد بله شارابوت داریم فکر کنم فکر کرد که مثلا جیودان اسم عطره!!!!
دوستان  پاتوق مطمئن باشید اسانس هایی که در این پاتوق هست بهترین ورژن اسانس اون برند هست که شامه بسیار قوی (آقا رضا ) اون ها رو انتخاب کرده و به شما عرضه می کند و رقبا هم از این همه کیفیت و برندهایی که حتی نمیدونن از کجا پیدا میشه شروع میکنن به فرافکنی
mohammadperfume
شنبه بیست و ششم 10 1394 2:58 صبح
چند وقت پیش همکاری اومد کلی تعریف و تمجید کرد که فلانی کارت درسته خیلی اصولی کار می کنی واقعا لذت بردم و .... بعد تو پیام خصوصی پرسید اسم شرکتهایی که باهاشون کار می کنی رو بهم بگو! تازه متوجه شدم دلیل این همه تعریف تمجید چیه!
خب برادر؛ برو محصولات تک تک شرکتها رو تست کن تا اگه شامه ات شامه عطرساز باشه بتونی متوجه شی که فلان عطر رو کدوم کمپانی بهتر ساخته . این حق منه که تجربه ام رو در این زمینه در اختیار شما قرار ندم. براش وقت گذاشتم و زحمت کشیدم. تنها وظیفه من گلچین عطرهای خوب و عرضه به دوستانه. اگه منم حرفه ای نبودم می رفتم فله ای عطر می آوردم از شرکتهای مختلف.
خوش بختانهامروز در موقعیتی هستم که برخی از وارد کنندگان براشون سمپل میاد از من میخوان براشون تست کنم تا اگه خوب بود Order بدن و اگه من تایید نکردم بی خیالش شن. دوستان پاتوق خوشحال میشن اینو بخونن. اما مطمئنم رقبا حالشون بدمیشه! برای من اهالی پاتوق اهمیت دارن.
جمعه بیست و پنجم 10 1394 11:46 صبح
درود و روز خوش بر دوستان عطرباز؛
این قضیه ماندگاری و پخش هم شده داستانی برای خودش! راستش منم با نظر آرش عزیز و رضا جان کاملا موافقم. الان چند وقتیه که هر موقع سراغ تست اودکلنی میرم دچار شکست روحی و عاطفی میشم. چون واقعا قابل مقایسه با عطرهای پاتوق نیستن. یه جورایی سطح توقعاتمون بالا رفته. برای همین اصلا دیگه دست و دلم برای تست یا خرید اودکلن نمیره، مخصوصا با این روند ریفرموله شدن عطرهای خوب و ماندگاری پایین اکثر اودکلنهای جدید...
جمعه بیست و پنجم 10 1394 11:19 صبح
من هرود و توباکو (هر دو اسانس) رو در کنار هم استفاده کردم به نحوی که رایحه غالب هرود باشه (توباکو با طعم هرود) و خوشم اومد. مقدار کمی قهوههم در کنارش مصرف کردم و مست شدم! اسانس توباکو؛ وانیلش (بنا به توصیف شمااز اودکلنش) بیشتره.
اسانس درتی انگلیش رو ماهها پیش دیدم. توجهم رو جلب نکرد! یک بار دیگه بخاطر شما تست می کنم ببینم نظرم همونه یا نه.
ایسی میاکه ات رو با فیکساتور لایت کن
علی جان پخش و موندگاری دیور هوم اینتس چند ساعت بود؟ شما اودکلنش رو هم مصرف کردی یک مقایسه ای بکنی؟ دیور هوم شما 10 گرم اسانس بوده با 4 گرم فیکساتور. یعنی غلظت 70 درصد.
من هر موقع نیاز به عطری دارم که آرومم کنه میرم سراغ باربری لندن. تحلیل شما از نت یا نتهای باربری لندن چیه؟
پنج شنبه بیست و چهارم 10 1394 11:38 صبح
X