معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 209507
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
کرید سیلور مونتن و کرید گرین آیریش جدیدی رو روی تست گذاشتم و برای یکی ازعطربازان خیلی حرفه ای که اودکلنش رو هم داره فرستادم تا نظر مشورتی و کارشناسی بده. اگه تایید کرد این دو عطر هم تغییر نسخه میدن در پاتوق. تصادفا سیلور رو در کنار بلو آیس استفاده کردم دیدم چقدر با هم هماهنگن! یادم اومد که بابک عزیز حدود 14 ماه پیش توصیه کرده بود این کار رو! من تازه انجام دادم!
و اما نکته ای در خصوص عطرهای مردونه ای که بیشترین تحسین رو از سوی خانمها داشتن؛ تجربه ی شخصی من بیشتر عطرای خنک و تلخ بوده. اونتوس و گری وتیور و پورش و بلوشنل.
يکشنبه بیست و ششم 2 1395 5:13 بعد از ظهر
Top 7 Best Smelling Colognes that get you the most female compliments
داشتم مطلبی رو در این مورد می خوندم گفتم با دوستان به اشتراک بگذارم. به ترتیب؛ این هفت تا اودکلن مردونه عبارتند از:
کرید گرین آیریش؛ الهوم لانویت ایوسنت لورنت؛ کرید اونتوس؛وان میلیون؛دیور هوم اینتنس؛
Jean Paul Gaultier Le Male و Fierce by Abercrombie & Fitch

منبع مطلب
دو تای آخر رو نمی شناسم. باید جالب باشن. رفقا کسی تست کرده اینا رو؟
میرم دنبالش ببینم چه بویی دارن! بارها دوستان از من در خصوص عطرهای جاذب ومحرک سوال پرسیده بودن. من نمی دونم چقدر معتبره این مطلب!
خوندن این مطلبو از دست ندین: عطر شما در موردتون چی میگه؟
How To Pick Cologne by your Personality
 

چهارشنبه بیست و دوم 2 1395 8:24 بعد از ظهر
X