معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 209601
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
امروزمجدد رفتم سراغ توباکو وانیل تا ترکیب دیگه ای رو ازش بسازم. با نسبت حدود50 -50 روی توباکو؛ ورساچ عود نویر ریختم و ... حدسم درست بود! عجب ترکیب خوش رایحه ای شد. نت اولش ادویه جاته. ادویه جات هم در عود نویر هم در توباکو هست. پس تشدید میشه.بوی دانه تونکا حس می کنم که به نظرم از محتوای قبلی ظرفی میاد که توش این ترکیب رو انجام دادم. البته توباکو وانیل دانه تونکا داره (در نت های اودکلنش نوشتن) اما دست کم تا امروز دقت نکرده بودم آیا توباکو وانیل پاتوق هم تونکا داره یا نه! باقی دوستان تونکا در توباکو حس می کنن؟
بوی عود و نهایتا رایحه خوش وانیل ...
دوستی به نام ایکاروس می شناسم (از راه خواندن کامنتهایش بر اودکلنها) که گویا تعداد بسیار زیادی اودکلن رو تست کرده در داخل و خارج ایران (پزشک هستن) و با قلم تواناش بوها رو به تصویر کشیده. قطعا رفقای عطرباز پاتوق خوندن نوشته هاشو. امروز داشتم صفحه توباکو وانیل سایت عطرافشان رو می خوندم دیدم در جایی نوشته:
گری وتیور هم که یک سوپرانوی عمیق در وصف یک استاد و چهره ی علمی هست.
برام جالب بود این توصیف گفتم با شما به اشتراک بگذارم.

مبارزه سنگینی با قاچاق کالا شروع شده که سراغ اودکلن فروشها هم اومده و گویا عطرافشان بههمین دلیل فعلا کار فروش اودکلن رو متوقف کرده. بدیهیه که قیمت اودکلن هایاورجینال از اینی هم که بوده بالاتر میره و از دسترس تعداد بیشتری خارج میشه. اگه بتونه کمک بکنه بازار اودکلنهای فیک کساد شه عالیه.اما خیلی مطمئن نیستم.یکی از همراهان پاتوق برام در تلگرام نوشت که گرین آیریشی که از هایلند خریده بوده در حد یکی دو ساعت دوام داشت و این اصلا برام قابل قبول نبود. صدها هزار تومن پرداخت برای این زمان کوتاه؟!
 
چهارشنبه سیزدهم 5 1395 7:56 بعد از ظهر
درود و روز خوش؛
بهرام جان؛ همون طور که در این لینک نوشتم بلک افغانوی جدید(از بهار 95 ) تفاوت کاملا محسوس داره با نسخه قبلی؛ عودش کنترل شده است وجدای از پخش بالا و موندگاری فوق العاده اش؛ بو خیلی تمیز و لطیفه و حسب نظرات دوستان شباهت عالی داره به خود اودکلن.
چه کامنت تندی نوشته k1 برای بلک عود!
اینم یه کامنت برای بلک افغان جدید پاتوق

Screenshot_۲۰۱۶-۰۷-۳۰-۰۹-۳۴-۳۵.jpg
منظورت اورجینال وتیور کریده دیگه؟
شنبه نهم 5 1395 11:39 صبح
برام یه کم عجیبه! در سال 95 تا اینجا پر فروش ترین عطر مردانه ام بلک افغان بوده! نسخه جدید افغانو ی پاتوق به شامه ام چهار فصله و معتدل؛ اما به هر حال خنک نیست و در این گرمای وحشتناک جای تعجب داره که رتبه اول فروش عطر رو افغانو داشته.
خودم گاهی؛ شبها ؛ ترکیب افغانو رو با یه عطر شیرین گلی می زنم ( که متاسفانه یادم نیست با چی ترکیب کردم!) و خیلی هم دوست دارم. اما روزها عطرای خنک می زنم. این ویکتوس در کنار باندراس یکی از عطرهای این روزامه.
دوشنبه چهارم 5 1395 11:19 بعد از ظهر
X