معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208496
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
به نقل از ghalandar66 :
بهرام جان؛ من اگه بخوام یک نت رو به عنوان عزیزترین معرفی بکنم قطعا وتیور هستش! کل عطرهای وتیور دار در این صفحه هست که قطعا دیدی! جدای از تام فورد گری وتیور که نسخه پاتوقش بسیار پر طرفداره و جزو 5 عطر اولشه؛وتیور در عطرهایی مثل کوکو شنل؛الهوم لانویت؛بلوشنل؛مالزیا و ... هم برام خیلی عزیزه. کاش میشد همه عطرهای وتیور دار رو تست می کردم.
نمیدونم آیا هر عطری ساخته میشه رو برای سایت فرگرانتیکا می فرستن؟ در این صورت خوش به حال مدیرش!
یک نسخه ای از گری وتیور رو اخیرا تست کردم که کاملا متفاوت بود با نسخه پاتوق و بیشتر منو یاد عطر CH مینداخت (جالب این که در یک فرصتی تسترش رو به فروشنده اش نشون دادم و گفتم این چیه؟ - اسم نداشت روش - گفت سی اچه! گفتم بوش سی اچه اما گری وتیور شماست) عجیب خوش رایحه بود. نمره اش بیست تموم! خنک و تلخ؛ چوب و مرکبات و وتیور در کنار هم ...
روال پاتوق نیست که از یک عطر دو نسخه داشته باشه. اصلا دلیل این که پاتوق عطربازها خودش یک برند شده اینه که از هر عطر یک نسخه داره . یک مدل و یک کیفیت. اگر هم نسخه ای از یک عطر جایگزین شده ؛ در پاتوق اعلام شده و نسخه جایگزین حتما کیفیت بهتر داشته نسبت به نسخه قبلی. بنا بر این گری وتیور پاتوق عوض نمیشه. اما مایلم این عطر رو بخاطر رایحه عالیش و شباهتی که به عطر سی اچ داره (پاتوق سی اچ نداره!) بیارم . فقط نمیدونم به چه اسمی باید عرضه شه!
چهارشنبه بیست و هفتم 5 1395 6:42 بعد از ظهر
مدتیهکه آکوا دی جیو و باربری لندن رو با هم استفاده می کنم (همزمان؛ نه ترکیب)و حس می کنم هارمونی خیلی خوبی با هم دارن. در باربری ؛ وانیل معرکه ای حسمی کنم که متفاوت از وانیل توباکو است. آکوا دی جیو خنک و ملایم؛ باربری هم معتدل و آرام بخش ... بویی که به شامه ام میرسه از حاصل جمعش وصف ناشدنیه! انگار یک قرص ایندرال 20 خورده باشی؛ یک ساعت بعدش ....!
چند روز پیش حرف میزان مصرف عطر ماهانه شد در پاتوق؛ من چند وقت پیش برآوردکردم حدودا ماهی 150 گرم مصرف شخصیمه. یعنی روزی 5 گرم از صبح تا قبل خواب!
دیشب داشتم دنبال عطر با طعم نارگیل می گشتم توجهم به هیپنوتیک پویزن دیور جلبشد. نارگیل و بادوم و وانیلش ظاهرا خیلی قویه.حتما باید یه نسخه با کیفیتشو پیدا کنم و ببینم اولا نارگیلش چقدر قویه ثانیا در کنار توباکو چطور می شینه.
کلا یه جزء ثابت عطربازی های من توباکو وانیله!
 
جمعه بیست و دوم 5 1395 11:23 صبح
X