معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208449
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
بفرمایید ویاج هرمس!
چهارشنبه دهم 6 1395 10:25 بعد از ظهر
این دو یادداشت رو در کنار هم مطالعه بفرمایید. تست یک عطر توسط یک نفر؛ دردو دما و شرایط متفاوت؛ یک بار در محیط بسته معدن و گرمای حدود 50 درجه؛ روی لباس از جنس مواد (که همیشه خدمت دوستان گفتم جنس پارچه لباس اگه از مواد باشه بوی عطر رو سرکوب می کنه و حتما باید از لباس نخ پنبه استفاده کزد)؛ یک بار هم در شرایطی که می خونین:
تفاوت تجربه در حد فاصله زمین تا آسمونه!
نظرات سایر دوستان در خصوص توسکان لدر پاتوق رو در این لینک مطالعه بفرمایین
چهارشنبه دهم 6 1395 6:49 بعد از ظهر
و در پایان نظر خودم:

به نقل از دل آهنگ :
رفقای گلم؛ سلام و عرض ادب!
آقا با دیدن این اسانسی که از توسکان لدر رسیده دستم؛ هر چی پشت سرش حرف زدم؛ همه رو پس می گیرم یه جا!
هر توسکان لدری که تا حالا بو کردین فراموش کنین! حتی اودکلنشو! (من اودکلنشو ندیدم
همین قدر بگم براتون که اصلا برام مهم نیست این چقدر شبیه اودکلنشه! اگهنیست؛ تام فورد بیاد اودکلنشو عوض کنه شبیه این بزنه. جدی میگم اینو! بویچرم و زعفرونی که تو اینه هوش از سرم برده. چقدر شیک و با کلاسه. توسکان لدر های قبلی؛ نت اولش رو نه تنها دوست نداشتم؛ بلکه مشکل جدی داشتم به خصوص اسانس دوم. باز اسانس اول زعفرونش بیشتر بود باهاش راحت تر بودم. اما همونم روایح دودیش برام اذیت کننده بود.
اینو عاشقشم! درجه حرارتش هم طوریه که به نظرم در هوای گرم هم میشه زد. (من هیچ دست کاری نکردم در عطر)
دوشنبه هشتم 6 1395 10:39 بعد از ظهر
چند روزه فاز نت پچولی گرفتم و پچولی رو با اوپن ؛ الان بیشتر حال می کنم تا پچولی نارسیسو رودریگز. دیروز صبح به پایین تی شرتم رالف زده بودم و کمی بالاترش؛ ری اکشن. امروز ظهر به آستینش اوپن ....
الان لباسمو آویزون کردم در مسیر باد کولر و یک بوی رویایی رو دارم استشمام می کنم. جای همه رفقای عطربازم خالی!
اوپن واقعا عطر معرکه ایه! اسم بزرگی نداره. نه مال تام فورده نه مال دیورهنه مال آمواجه ... اما جدا از این که خودش به تنهایی سالاریه برای خودش؛ کنار برخی عطرهای دیگه هم می درخشه. قبلا از ترکیبش با الور اسپرت شنل نوشته بودم. امروز هم که با رالف تجربه کردم.
يکشنبه هفتم 6 1395 11:5 بعد از ظهر
X