معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208451
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
با سرد شدن هوا؛ یکی از عطرهایی که مجدد تقاضا براش بالا رفته اینترلود آمواجه. پیشنهاد اسپری هم زمان اینترلود و گری وتیور تام فورد و استقبال عالی دوستان از اون؛ هنوز هم مطرح ترین گزینه ی روی میز (!) عطربازهاست. نظرات متعددی رو دوستان در این مورد نوشتن که در این لینک گردآوری شده. اینم نظر یکی دیگه از دوستان که همین امروز در تلگرام دستم رسید و براتون می گذارم تو پاتوق


شنبه هشتم 8 1395 12:16 صبح
دوستانی که از طریق وبلاگ با پاتوق عطربازها آشنا میشن لطفا برای ارتباط با بنده فقط از تلگرام استفاده کنن. من چون پیام تبلیغاتی خیلی دریافت می کنم همه پیام ها رو روی گزینه مسدودسازی گذاشتم جز لیست ارتباطاتم.
لیست عطرها در خود پاتوق عطربازها در پست اول اومده (در سایت پرشین تولز). اگه عطری رو خارج از لیست بخواین اسمشو در تلگرام بگین؛ شاید بتونم براتون تهیه کنم!
قیمت هر عطری رو هم خواستین؛ در تلگرام بپرسید.
سه شنبه چهارم 8 1395 1:31 بعد از ظهر
X