معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208460
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
اسپری همزمان اینترلود و گری وتیور رو نسبتاً پسندیدم؛ اما اینترلود (40%) حتی لایتش هم سنگین و شلوغ هست! توی یک ویال 5 میلی لیتری 3.75 میلی لیتر گری وتیور 60% رو با 1.25 میلی لیتر اینترلود 40% مخلوط کردم. دیدم بد نیستتفاوت اسپری همزمان و این مخلوط عجیب رو بنویسم...
در اسپری همزمان و بر روی یه نقطه از لباس رایحه به شدت تلخ میشه اولش. یعنی جوری تلخ میشه که با استشمامش ته گلو طعم شربت اکسپکتورانت رو میشه حسکرد! با گذشت زمانی نزدیک به 2 ساعت، این طعم تلخ کمتر میشه و رایحه شروع به شیرین شدن می کنه. اما بوی غالب، بوی اینترلود هست. بوی شلوغ و در همی هست و گرچه خاصه، پسند نشد. بوی دارویی بسیار غالبی داره. (سه پاف گری وتیور؛ یک پاف اینترلود).
در اسپری همزمان در دو نقطه متفاوت از لباس، رایحه مثل الاکلنگ بازی میکنه.گاهی موجی از گری وتیور میاد، گاهی اینترلود. این داستان تا آخر هم ادامه داره. جالبه و عجیب؛ ولی باز هم اونطوری که باید، حس خوبی رو ازش نگرفتم. با همون میزان پاف.
در ترکیب این دو عطر اما؛ بالاخره چیزی رو که مدنظر داشتم گرفتم. با رایحه ای نسبتاً فرش شروع میشه. شاید 90% طراوت گری وتیور رو در همون دقایق ابتدایی دریافت کنید. بعدش زنجیروار نوت رایحه تا آخر زمان موندگاری تغییر میکنه.
طی این 8 ساعت پخش بو، شما دقیقا سه آکورد مختلف رو از هرم بویایی ازش میگیرید: طراوت گری وتیور تا 1 ساعت اول. معجونی از گری وتیور با طعمی شیرین تر از گری وتیور تا 3 ساعت بعد، و در نهایت شیرینی خامه مانند و بسیار بسیار لطیف و دلنوازی از باقی مانده اینترلود تا جایی که شامه بو رو درک کنه (سه روز روی لباس با بوییدن از فاصله یک آرنج؛ 4 ساعت روی پوست با پخش بو با فاصله یک بازو مربوط به آکورد آخر فقط). در حین انتقال فاز، آکوردهای دلنوازی از رایحه ی آمیخته ی جنگلی تازه + دود و کندر رو میشه استشمام کرد. به قول خارجی ها: You can't go wrong with this!

پخش بو: 8 ساعت
ماندگاری: 3 روز روی لباس؛ 12 ساعت روی پوست
شخصیت: رسمی و جدی
فصل مورد استفاده: چهارفصل
طعم رایحه: خنک-شیرین-اندکی تلخ (غالب خنک-شیرین).
دمای رایحه: معتدل

با تشکر از جناب هادی بخاطر این شکل کیفیت رایحه... بی نظیر
پنج شنبه بیست و هفتم 8 1395 11:32 بعد از ظهر
من فقط چند تا اسم رو حسب ضرورت؛ حذف کردم. بخوانید:

چهارشنبه بیست و ششم 8 1395 7:38 بعد از ظهر
X