معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208440
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
بی هیچ تردید ر الف لورن! با رایحه ای بسیار دوست داشتنی از عطر یاس که حدود ساعتی بعد از استفاده از عطر؛ ظاهر میشه. جزو معدود عطرهای زنانه که خود آقایان هم خیلی استفاده می کنن.پخش و موندگاری کاملا رضایت بخشی داره.
شنبه ششم 9 1395 3:50 بعد از ظهر
اگه قرار باشه فقط یک عطر رو معرفی بکنم؛ اون عطر بلوشنل هستش. با رایحه خنک و تلخ. پخش بو و موندگاری مناسبی داره نسخه موجود در پاتوق عطربازها؛ حتی بهتر از اصل اودکلنش. با شباهت زیاد به نسخه اوریجینال. با این حال بخاطر خنکی عطر بیشتر مناسب بهار و تابستانه. در این فصل فقط میشه در محیط بسته و  با هوای گرم ازش توقع داشت.
جمعه پنجم 9 1395 12:12 صبح
در آستانه سومین سال فعالیت پاتوق عطربازها؛ اگر عبارت "معروف ترین فروشگاه اینترنتی"را در گوگل جستجو کنید؛ گزینه اول بین 1350000 هزار گزینه؛ پاتوق است. یعنی امروز نه تنها پاتوق عطربازها معروف ترین فروشگاه اینترنتی عطراست بلکه جزو معروف ترین فروشگاههای اینترنتی است. باید منتظر باشیم در لیست فروشگاههای اینترنتی برتر ایران هم در صفحه اول گوگل جای خود را پیدا کند.


دسته ها :
جمعه پنجم 9 1395 11:58 صبح
X