معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 209505
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
دوستان می دونین که بلوشنل یکی از عطراییه که خیلی فیدبک داره در بین آقایون و خانم ها (عطر مردونه است). امروز می خوام بهتون پیشنهاد بدم در فصول خنک سال بلوشنل رو همراه 212 مردونه (212 خاص!) مصرف کنید (اسپری هم زمان؛ میزان اسپری بلوشنل دو برابر 212 باشه) و هر دو رو تا 50 درصد رقیق کنید. تبریک! حالا شما صاحب یک عطر خاص و آشنا زدایی شده هستین که تحسین هرمرد و زنی رو برمی انگیزه!
پی نوشت:
روی لباس بافتنیم بلوشنل رو یک شنبه پیش زدم (غلظت حدود 50-60) و هنوز بعد 8روز لباسمو بو می کنم بوی بلوشنل روش هست! کلا لباس بافتنی بو رو خیلی نگهمیداره.
 
دوشنبه بیست و نهم 9 1395 12:48 صبح
X