معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208292
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
اخیرا فردی از طریق تلگرام بهم مسیج داد و طولانی در وصف نسخه ای ناموجود از اسانس کرید اونتوس "قصه"نوشت که بیش از 48 ساعت پخش بو داره و وقتی بوش می کنی متوجه بوی سیب ترش و آناناس و انگور و ترنج میشی و ...
از اونجا که حرفاش پرت و پلا بود پاسخ مسیج هاشو ندادم.چند روز بدون گرفتن پاسخ مسیج می داد و اصرار می کرد اونتوس پاتوق رو تست کنه. تا این که تلفن زد و گفت چرا جواب مسیج هامو نمیدی.گفتم چون چیزایی که در خصوص اونتوس میگی اصلا واقعیت نداره و ما چنین اونتوسی نداریم.اونتوس پخش و موندگاری بالا نداره. اگه چنین اونتوسی سراغ داری برو از همونجا بخر.بهشگفتم مطمئنم تو عمرت اونتوس ندیدی وگرنه نمی گفتی بوی سیب ترش و ... رو توش حس می کنی! اینا رو یا تو عطر افشان خوندی یا تو فرگرانتیکا!
خیلی اصرار کرد؛ نهایتا براش سی گرم اونتوس فرستادم 150 گرم فیکساتور هم جداگانه خواست چند بار تاکید کردم 15 گرم فیکس برای عطرت کافیه و هر بار گفت بیشتر میزنم ببینم چی میشه!!
فرداش مسیج داد که عطرت خیلی ملایمه و پخش و موندگاری پایینی داره!
فکر می کنین چه اتفاقی برای عطرش افتاده؟ حدسش خیلی ساده است. علیرغم این که ادعا می کنه 20 گرم فیکس بیشتر نزده معلومه که عطر رو به فیکس بسته و حالا فقط داره فیکساتور رو خودش اسپری می کنه.اونتوس و سایر عطرهای خنک فاقد پخش و موندگاری سنگین هستن؛ وای به این که با فیکس زیادی هم برن هوا!
این مطلب رو براتون نوشتم تا یه بار دیگه تاکید کنم آزموده را آزمودن خطاست و نیازی نیست همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.بایدبه هشدارهای عطربازها که قطعا از سر تجربه و دلسوزیه توجه کرد.وگرنه ممکنهتاوان سنگینی پرداخت کنیم.در این صورت هر قدر هم آسمون ریسمون ببافیم و پرت و پلا بگیم؛ مشکل مون حل نمیشه
دوشنبه یازدهم 2 1396 7:24 بعد از ظهر
جمعه هشتم 2 1396 11:52 صبح

این توصیف حدس می زنین برای کدوم عطره؟

آیدل گرلن!
رایحه ای معتدل و چهار فصل با تلخی بادام و شیرینی دانه تونکا.
سه شنبه پنجم 2 1396 11:7 صبح
X