معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 209507
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
دوستان لطفا سراغ دیور هوم پارفوم رو نگیرین لطفا! برای فروش موجود نیست تا پاییز.گفتم بجای این که تک تک در تلگرام جواب بنویسم اینجا بگم؛ هر چند که میدونم بازم تو تلگرام ازم سوال میشه!
اما در خصوص مقایسه دیور هوم اینتنس و دیور هوم پارفوم (اسانسهای پاتوق؛ نه اودکلن اورجینالش که آرش جان در موردش نوشته)
سمپلی که از دیور هوم پارفوم به من داده شده گفتن فقط 10 درصد اسانس داره! با این میزان غلظت حدود 24 ساعت موندگاری داره رو لباس نخ پنبه! همینجا دیور هوم اینتنس متوقف میشه.اصلا فکرشم نمی تونم بکنم اینتنس رو با غلظت 10 درصد.
وقتی این دو رو در کنار هم بو می کنم می بینم "مهر دیور" رو. مشترکاتی دارن.(زنبق مثلا.) مشخصه سازنده شون یکی است. از پخش اولیه اش راضیم هر چند که عطر خیلی لایت شده و با غلظت بالاتر پخش بهتری رو میشه توقع داشت. در اسانسش از همان ابتدا شیرینی دلچسبی شامه نوازی می کنه.به جرات ادعا می کنم شیک ترین بوی چرمیه که تا حالا تست کردم. در هوای سرد و به ویژه برفی باید شاهد تاج گذاریش باشیم.
آرش؛ شرگی سرچ لوتنز رو هنوز داری؟ اخیرا اسانسهای کمیابی رو گذرا تست کردم (اسانسهایی از بای کیلیان؛روجا؛کلایو کریستین؛ناسوماتو؛....) به سرچ لوتنز که رسیدم یاد کامنتی که برای شرگی نوشته بودی افتادم. اسانسش چیزی شبیه به توباکو وانیله که عسل هم بهش اضافه شده باشه.خاطرت هست اسانس توباکو رو دست کاری کرده بودم ؟ شرگی شباهت غریبی به اون عطر دست ساز من داره!
سه شنبه نوزدهم 2 1396 3:32 بعد از ظهر
X