معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208439
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
Erba Pura Sospiro Perfumes for women and men
2013
بسیار خوش رایحه؛ میوه ای و شیرین
کامنت در این لینک
سه شنبه هفدهم 5 1396 9:15 بعد از ظهر
دوشنبه شانزدهم 5 1396 10:23 بعد از ظهر
اسانس سایکدلیک جووی منو بدجوریتحت تاثیر خودش قرار داده! اصلا از بوییدن نت انتهاییش سیر نمیشم. در عین این که بوش به طرز عجیبی خوردنیه؛ بعد از ظهر احساس کردم بوی دارچینهم می گیرم از نت پایانی.دم سازنده اش گرم! به احترامش تمام قد می ایستم وکف می زنم. برای دقایق طولانی! کمتر اسانسی تونسته چنین توجه منو جلب کنه!امشب تو دیکشنری دنبال معنی لغت سایکدلیک گشتم دیدم سایکدلیک به داروهای روان گردان و توهم زا میگن!
من که تجربه استفاده از چنین موادی رو - خوش بختانه - ندارم؛ اما این عطر منو می بره به عالم هپروت! روانی شدم رفت!!
يکشنبه پانزدهم 5 1396 11:15 بعد از ظهر
پنج شش عطر از عطرهای برند "کیلیان" رو تست کردم. راستش نتونستم بهشون نمره قبولی بدم و برای همین به عطرهای پاتوق اضافه نمیشن.کم امتیازترین هاشون یکی Sacred Wood بود که از شدت ضعف رایحه اصلا معلوم نبود اسانسش چی به چیه! یکی هم Back to Black کهبسیار گرم و شیرین بود و خیلی هم قدرت مند؛ اما به نظرم فقط تو هوای برفی بشه ازش استفاده کرد اونم سی گرم اسانس با 60 تا فیکس! عطرایی نیستن که کسیبا تست نکردن شون فکر کنه چیزی رو از دست داده! بدیهیه که در مورد اودکلن اورجینالشون حرف نمی زنم و شاید اگه خودم اودکلنشون رو ببینم نظر دیگه ای بدم.
Eternal Oud بد نبود؛ اما من کلا اهل روایح عودی نیستم و بلک افغان و اپیک آمواج رو ترجیح میدم...
قبلا هم گفتم یه مشکل عطرهای نیش اینه که ازش مثلا ده تا مدل نیست که آدم قدرت انتخاب داشته باشه. خود اودکلنهاش هم در دسترس همه نیست که امکانی برای تطبیق و مقایسه باشه.
به هر حال خواستم یه گزارش بدم خدمت تون.
 
شنبه جهاردهم 5 1396 10:40 بعد از ظهر
X