معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208440
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي


چهارشنبه بیست و پنجم 5 1396 10:31 صبح
من خیلی وقته؛ ماهها قبل؛ پست شماره یک رو ویرایش کردم و صراحتا اونجا نوشتم که پشن و بلو آیسدیگه موجود نیست.بلو آیس دیگه وارد نمیشه؛ ارتباط وارد کننده اش با سازندهاش قطع شده؛ پشن هم مال شرکتی بود که دیگه من بهش دسترسی ندارم و باهاش کار نمی کنم و برای همین فقط خاطرات پشن مونده برای من و عطربازهای پاتوق!
با این حال هنوز که هنوزه از من سراغ این دو عطر رو می گیرن یا مشابهش رو می خوان.بلو آیس مشابه ندیدم براش. بین اسانس ها. اما اودکلن رز الکتریک جیوانچی مشابه ترین اودکلن به اسانس بلوآیسه.چون رز خنک داره. پشن چطور؟ در حال حاضر قدرت مندترین رایحه ی میوه ای موجود سوسپیرو اربا پورا ست که دو پست قبل یه کامنت براش منتشر کردم. یه معجون میوه ای که بوی آناناسش خیلی واضحه و خیلی هم طبیعی از کار در اومده.
پست شماره یک ؛ قبل لیست عطرها ؛ یه بخش داره با عنوان جدیدترین های پاتوق. عطر جدید بیاد که از گزینش سخت گیرانه من رد بشه و نمره قبولی بگیره اسمش میاد اونجا. رفقا می دونن که من دنبال اسم عطر نیستم و عطری رو بخاطر اسمش نمیارم.حتما باید یه کار متفاوت و نو باشه وگرنه رایحه تکراری زیاد تست می کنم که برخی اسم های خاص دارن و خیلی کمیابن. مثل برند کیلیان و روجا و ...
دارم به این فکر می کنم که یه مقدار خیلی کم میستری توباکو رو با اونتوس ترکیب کنم تا یه نت دودی به اونتوس بدم و کمی تلخ ترش کنم.فکر کنم چیز جالبی بشه.
بدیهیه که سوسپیرو بخاطر داشتن آناناس ؛ تست نکرده میشه مطمئن بود برای ترکیب با اونتوس عالیه و پخش و موندگاری اونتوس رو افزایش میده.
سه شنبه بیست و چهارم 5 1396 11:17 صبح
کامنتی رو براتون منتشر می کنم از دو عطر جدید پاتوق: سایکدلیک جووی و صندل وود جومالون.توضیح این که به سی گرم اسانس هر یک؛ 20 گرم فیکساتور اضافه شده . یعنی کامنت برای عطر با غلظت 60 درصد نوشته شده


شنبه بیست و یکم 5 1396 4:21 بعد از ظهر
X