معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208461
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
عطر بلوشنل و الور هوم اسپرت شنل پاتوق عطربازها؛رایحه بسیار نزدیک به اورجینالش داره؛پخش و موندگاری بهتر:


شنبه یازدهم 6 1396 10:27 بعد از ظهر
امروز پس از مدتها دوری از ایتالین سایپرس تام فورد؛ چشمم به جمالش روشن شد! یکی از عطرهای مثال زدنی تو پخش و موندگاری! این بار توسط منبع دیگه ایبهش دسترسی پیدا کردم . تو تستی که گرفتم تفاوتی بین این سایپرس و سایپرس (سابق) پاتوق ندیدم.با اتکا به حافظه بویاییم؛ خودش بود!
مدتیه هی وود دیسکوارد رو همراه با یاس خیلی رقیق می زنم.تلخی و خنکی هی وود بستری میشه برای درخشیدن یاس. این قدر بهم میان که من به شک افتادم رفتم فرگرانتیکا رو چک کردم ببینم تو تاپ نت هی وود؛ یاس نداره؟
نداشت.اما خیلی عالی میشه استفاده هم زمانشون. کلا یاس و بهار نارنج خیلی رقیق با طیف قابل توجهی از عطرای خنک (به ویژه خنک و تلخ) قابل استفاده هستن.
پی نوشت:
برای امشب ؛ برادرم جهت شرکت در مراسم عروسی یکی از دوستانش عطر مناسب مجلسخواست ازم.بلک ارکید زدم به لباسش (حدود 6-8 پاف) دو پاف هم یاس به سر آستینش.بلک ارکید خودش یاس داره. خواستم نت یاس رو تقویت بکنم اینجوری. مطمئنم با پخش بویی که از این دو سراغ دارم امشب حتما مورد سوال قرار می گیره که چی زدی؟
اینم از محاسن برادر یک عطرباز بودن ...!
پنج شنبه نهم 6 1396 7:13 بعد از ظهر
فرصتی شد تا دهها عطر جدید رو تست کنم که برخی ؛ عطرهای ساخته شده از روی اودکلن های نیش بودن.تقریبا هیچ کدوم شون شامه ام رو تسخیر نکرد و به وجد نیومدم.به نحو عجیب و غریبی سختگیر شده ام.این سخت گیری خواست دوستان عطربازی است که از سراسر کشور فقط به شامه ی میزبان شون در پاتوق عطربازها اعتماد دارن. به باور من نهایت "آماتوری"است که فقط چون اسم یک عطر فلان اسم مطرحه؛ اونو به گنجینه عطرای پاتوق اضافه کنم.
در عطرهای پاتوق؛ دو عطر برای من حکم پناهگاه رو دارن.یکیعطر یاس ؛ یکی عطر بهار نارنج. وقتی این دو تا رو استفاده می کنم احساس خیلی خوبی دارم. احساس امنیت؛دلگرمی؛محبت ... احساسم شبیه کودکی است که کنار بزرگتراشه و اونا رو به عنوان حامیان قدرت مند و با محبت خودش می شناسه.
از قضا هر دوی این عطرها رو با غلظت حدود 20 درصد اسانس 80 فیکس هم میشه زد! خیلی جون دار و پر قدرت.
پاسخ شما هم بود فرزاد عزیز.
اینترلود پاتوق بهترین اینترلودیه که دیدم.عاااااااالی! هم رایحه هم پخش هم موندگاری.چه می کنه وقتی در کنار گری وتیور تام فورد مصرف میشه.به نظرم نهایت جذابیت و قدرت عطر مردونه است این دو با هم.
 
يکشنبه پنجم 6 1396 7:31 بعد از ظهر
X