معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208684
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
سوسپیرو قدرت پخش و موندگاری خیلی خوبی داره.کامنت دیگه ای برای این عطر در این لینک.
میستری نت نهاییش تلخ نیست. قبلا در موردش اینجا نوشتم.
در مورد نت شیرین میستری که از دانه تونکا میاد علی هم در این پستکامنت نوشته. البته شما شامه بسیار قدرت مندی داری در کنار قلم شیوا و شیرینت آقا مهدی.مشکل احتمالا از اینه که عطر رو روی کاغذ بو کردی. عطر رویکاغذ مثل این می مونه که به جای بودن در یک مکان سر سبز و با شکوه؛ عکس اونجا رو ببینی.

سایکدلیک جووی....
واقعیت اینه که صندل وود جومالون با اختلاف قابل توجه از گرین آیریش کرید موفق شد این عطر رو در پاتوق بازنشسته کنه و من دیگه گرین آیریش خدمت دوستان نمیدم. در تابستان هم هر کس گرین آیریش خواست بهش صندل وود رو توصیه کردم به عنوان بهترین عطر چوبی/جنگلی که تا به حال دیدم.
عطرهای پاتوق عطربازها برای عامه مردم انتخاب نمیشه.یک عطرباز سخت گیر و مشکل پسند برای افراد شبیه به خودش انتخاب می کنه.خوشحالم که انتخابهای من مورد توجه تون قرار می گیره.
چهارشنبه بیست و نهم 6 1396 11:22 بعد از ظهر
X