معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208291
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
کامنتی رو براتون منتشر می کنم در خصوص دو عطر با نت رز. وی آی پی رز و اپوس 5 آمواج. هر دو با غلظت حدود 60 درصد اسانس. اپوس 5 عطر گلی محسوب میشه اما وی آی پی رز نت میوه ای هم داره . تصادفا متوجه شدم سایت فرگرانتیکا نت های وی آی پی رز رو که نوشتهاشاره ای به خود رز نکرده!! جالب این که دوستی از من پرسید چرا شما میگی وی آی پی رز؛ رز داره در حالی که فرگرانتیکا ننوشته.گفتم من خود عطر رو تستکردم دیدم رز داره و تو اسم عطر هم اومده که رز داره.
اپوس 5 از دید خیلی ها بهترین اپوس ساخته شده است که تا حالا تا شماره 10 اون تولید شده.چهارشنبه بیست و ششم 7 1396 12:6 صبح
تو سایت عطر افشان گفتگویی دیدم که نشون میده اودکلن کرید اونتوس تا قبل 2014 نت دودی داشته و این که اونتوس تولید 2012 الان قیمتش یک و نیم میلیونه. اونتوس تولید جدید رو الان فروشگاه ال سی کالا قیمت زده یک میلیون و صد و چهل و پنج تومن.
 
تیر ماه 94 بود که من برای اولین بار اسانسی رو از اونتوس دیدم با نت دودی که "واقعا حس بو کردن سبزی پلاسیده و گندیده مانده در کیسه زباله رو بهم داد که بوی سبزی کنار ته سیگار قاطی شده". حقیقتا اسانس فجیعی بود. گذشت تا این که چند هفته قبل :
اسانسی رو از اونتوس دیدم با نت دودی؛ بسیار شیک و خاص. هر چقدر اون اسانس بد و زننده بود این یکی شاهکاره.دراین اسانس نت دودی کاملا متعادل و توام با روایح مرکباتی میوه ای اونتوسه واصلا احساس استفاده از یک عطر تنباکویی رو به شما نمیده. موندگاری خیلی عالی به نسبت سایر اونتوس های دیگه ازش دیدم (حساب تعداد اونتوس هایی که تا حالا تست کردم از دستم در رفته! اما این کرید اونتوس چهارم پاتوق میشه؛ در آستانه چهارمین سال فعالیتش)
اونتوس بین عطرهای با قیمت بالا؛ عامه پسندترین رایحهرو داره . تا حالا حتی یک نفر رو ندیدم به اونتوس نه بگه. جالب این که مثلبلوشنل؛ خانم ها هم مصرف کننده اونتوس هستن در حالی که عطر برای آقایان طراحی شده.
به همه دوستانی که اونتوس رو تا حالا استفاده کردن؛ به خصوص به کسانی که اودکلن اورجینال تولید قبل 2014 اونو داشتن و حالا دل تنگ نت دودی حذف شده اونتوس هستن کرید چهارم پاتوق رو توصیه می کنم.
بفرمایید کیفیت؛ بفرمایید اونتوس!
سه شنبه بیست و پنجم 7 1396 12:30 صبح
امروز براتون کامنتی رو منتشر می کنم که نویسنده اش مثل خود من عاشق نت پچولیه و برای همین عاشق سایکدلیک شده! دوستانی که پچولی رو دوست ندارن به خصوص در ساعت اول بعد از اسپری سایکدلیک عطر به شامه شون تند میاد.سایکدلیک عطریه که یا عاشقش میشی یا میگذاریش کنار! نمیگذاره بهش بی تفاوت بمونی.


دوشنبه بیست و چهارم 7 1396 10:53 صبح
X