معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 209510
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
تنها وبلاگ پاتوق عطربازها همین جاست.اخیرا مشاهده شده فردی بیکار و بیمار مطالب این وبلاگ را به طرزی ناشیانه در وبلاگی با همین آدرس در سایت نیلوبلاگ کپی پیست می کند که از همین طریق اعلام می شود آن وبلاگ جعلی است و کمترین ارتباطی به بنده ندارد.احتمالا از سوی یکی از رقبا و ناشی از حسادت است.این یادداشت را نوشتم تا وقتی برای کپی کردن می آید بخواند و وبلاگ مربوطه را حذف نماید. 
دسته ها : خارج از موضوع
شنبه بیستم 8 1396 3:11 بعد از ظهر
نظر نهایی علی عزیز رو بعد از چند روز تست؛ در خصوص پنج عطر دورو ناسوماتو؛عود رویال آرمانی؛ کرید اونتوس (نسخه چهارم/جدید)؛بلک افغانو (نسخه سوم / جدید) و رز براتون منتشر می کنم.
4perfumes.jpg

ایشون در این کامنت نوشتن که دورو ناسوماتو حتی یک درصد با اصل اودکلن اورجینالش تفاوت نداره.دوستان می دونن که من شخصا اودکلنش رو تست نداشتم و صرفا بین چند اسانس دورو؛ این رو پسند کردم و به عطرهای پاتوق اضافه کردم. این روند همیشگی انتخاب عطر برای پاتوقه .فقط با ملاک شامه ی خودم. خوشحالم که دوستانی که اصل اودکلنها رو داشتن و یا تست کردن من و بقیه رو از میزان شباهت به عطر اصلی آگاه می کنن.
قبلا نوشته بودم که افغانو و اونتوس بی تردید برترین افغانو و اونتوس موجوددر کشورن و هم چنین از رز مست کننده ای حرف زده بودم که برایم تمام رزهای قبلی را به شکل سوءتفاهم درآورده بود!
من می دونم که حسین عزیز خیلی بلک افغانو تست کرده و نمره ای تا این حد بالا به افغانوی پاتوق ؛ نمره ای نیست که بدون دقت و تامل و تجربه داده شده باشه.
جمعه نوزدهم 8 1396 8:39 بعد از ظهر
بلک افغان سری سوم رو امتحان و مقایسه کردم با سری دوم، با غلظت مشابه ...
یه مقدار کمی از سری دوم مونده و تفاوت رو با اون می‌گم خدمتتون ...

نکته اول درباره رنگش هست که در نور کم سبز تیره، و در نور مستقیم قهوه‌ای تیره هست.

درباره رایحه، اگر کم بو کنید، در ابتدا یک مقدار بوی سبزی مانند (بوی سبز رو نمی‌دونم چطور توصیف کنم، ولی به یک شیرینی خیلی خیلی ملایم و مختصر می‌نماید) حس می‌کنید ...

این دو نکته‌ای که عرض کردم دقیقا چیز‌هایی هست که درباره نسخه اصلی و داخلreviewهای اون، از زبان یک عطرباز گفته میشه، که کاملا شبیه بود.

بعد هم به‌اصطلاح نُت میانیش هم بوی شاه‌دانه مانند حس می‌شه و تا آخر بوی تلخی ادامه داره ...

برای بنده به نسبت ۵۰ درصد فیکس زدند البته.
دقیقا مثل نسخه قبلی ...

این نکاتی هم که تا اینجا عرض کردم، در این نسخه سوم بود و در قبلی دیده نمی‌شد.


درباره پخش‌بو هم باید دوستان و اطرافیان نظر بدند، چون بعد از استفاده شامّه آدم رو پُر می‌کنه کامل ...

در کُل هم می‌تونم بگم ملایم‌تر شده یک مقدار ...

نتیجه‌گیری اینکه:

نسخه جدید با همان درصد مشابه نسخه قبلی،

کاملا گرم، بیشتر از قبلی ...

یک‌مقدار ملایم‌تر ... تُندی قبلی کم‌تر شده ... و اغراق قبلی رو در رایحه نداره از دید بنده ...
ملایمت نسبت به قبلی حدود ۲۰ درصد .
شاید بگم کم‌تر شده تُندی بوی شاهدانه مانند میانی ...

تا اینجا که تست کردم حدود 18 یا 19 میدم به نسخه جدید از بیست ...

تُندی نسخه قبلی کامل شامّه استفاده کننده رو پُر می‌کرد ...
و حس می‌کردم ماندگاریش کم هستش حدودا ... که تو این نسخه بهتر هستش
چهارشنبه هفدهم 8 1396 11:16 بعد از ظهر
دکتر فتحی عزیز قبلا کامنتی نوشته بود که اونتوس رو هر وقت میزنه بیشترین فیدبک رو از دیگرون می گیره. امروز در مورد اونتوس جدید پاتوق (نسخه چهارم) کامنت داده که اونتوسهای قبلی سوءتفاهم بوده! هم چنین عطر دورو ناسوماتو رو عطری دیوونه کننده خونده که اگه کس دیگه ای زده باشه دوست داره چند بار از کنارش رد شه تا بوش بهش بخوره!چهارشنبه هفدهم 8 1396 7:9 بعد از ظهر
عطر دورو ناسوماتو پاتوق عطربازها کپی برابر اصل اودکلن اورجینالشه.علی عزیز در کامنتش توضیح میده.همچنین بلک افغانوی جدید پاتوق (نسخه سوم) بسیار شبیه به کار اصلیه.کیفیت هر دو عالی است و حالا حالاها گزینه روی میز عطربازانه!


چهارشنبه هفدهم 8 1396 11:51 صبح
X