معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208450
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
مدتها بود دنبال یک نسخه با کیفیت از شالیمار گرلن عطری با دمای نسبتا گرم و طعمی هم تلخ هم شیرین می گشتم تا در پاتوق در اختیار دوستان قرار بدم. بالاخره اسانسی ازش دیدم که توجهم رو جلب کرد و نمره قبولی گرفت. شامه ی من در این عطر متوجه زنبق؛مشک گربه زباد؛ وتیور ؛ پچولی ؛وانیل و درصد خیلی کمی رز میشه. نت غالب زنبق و مشک گربه زباده.بنابراین عطربازانی که دیور هوم اینتنس و تام فورد نویر رو میشناسن و دوست دارن؛ قطعا از این عطر خوشش شون میاد. بوی پودری داره به ویژه در نت نهایی. عطر مناسب برای هر دو جنسیته و به اصطلاح یونیسکسه. موندگاری قابل توجهی داره و پخشش هم رضایت بخشه.
کامنتی رو از علی عزیز منتشر می کنم در خصوص شالیمار گرلن. مدتهاست که کامنتهاش رو در خصوص عطرها می خونید و این بار نوبت شالیمار؛ جدیدترین عطر پاتوقه.

shalimar.jpg

 
دوشنبه بیست و هفتم 9 1396 1:3 بعد از ظهر
"بحران عمیق ایران امروز اتفاقا اقتصادی نیست، بحران در بخش اجتماعی است، دفتر مطالعات استراتژیک ریاست جمهوری اخیر گزارشی تهیه کرده که به نظر من تکان دهنده است. نگرانی های فراوانی را ایجاد می کند. بر اساس مفاد این گزارش اعتماد بین آحاد جامعه ایران به ١٠ درصد رسیده است، شاخص صداقت و امانتداری به هشت درصدو این ارقام در کشورهای حوزه اسکاندیناوی بالای ٧٠ درصد است، یعنی جامعه به واقع دچار یک سقوط اخلاقی شدید شده است. آن وقت از طرف دیگر شاخص کلاهبرداری به ٧٥ درصد،اینها نشان می دهد که اگر این روش ادامه یابد شرایط پیچیده تر می شود، مساله دیگر فقط بحران اقتصادی نیست، عدم صداقت و دروغگویی گسترده در حال آسیب زدن به کل جامعه است. این یعنی نهاد خانواده هم از این ناحیه صدمه هایاساسی می بیند." لینک منبع.

دیروز فردی را دیدم که گفت ظرف تستر پر می کند. از تستر اینترلود آمواجش هم عکس گرفتم که می بینید. خودش گفت در این ظرف صد میل ده گرم اسانس ریخته و بقیه ظرف با فیکساتور پر شده. اودکلن اورجینال اینترلود آمواج الان 800 هزار تومنه . دقیقنمی دونم تستر اینترلود رو چند می فروشن.دویست تومن؟ چهارصد تومن؟ خبر ندارم. بعیده فقط پول ده گرم اسانس بگیرن و ظرف و فیکساتور.نه؟

interl.jpg

ملاحظه می کنید که روی جعبه و عطر نوشته شده محصول و تولید کشور عمان!! اما کجا پر شده؟ در همسایگی من و شما. درست بغل گوش مان!
نتیجه گیری با شما. وضعیت اودکلن اورجینال که از زبان رییس اتحادیه مربوطه بیان شد. تستر هم که مشت نمونه خروار ملاحظه می فرمایید.
در چنین آشفته بازاری که کلاهبرداری بیداد می کند و بی اعتمادی فوران؛ قابلاعتماد بودن چون الماس کمیاب و گران بهاست . سربلند می گویم:

به نقل از دل آهنگ :
پاتوق عطربازها مفتخر است که میزبان و مورد اعتماد جمعی از نخبگان و متخصصین رشته های مختلف در سراسر ایران به ویژه از جامعه پزشکی کشور است.
پنج شنبه بیست و سوم 9 1396 11:59 صبح
X