معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 209508
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
درود و وقت خوش؛
امروز کامنت دیگه ای رو در خصوص اونتوس نسخه چهارم منتشر می کنم که در اون دکتر بابک عزیز اظهارنظر کرده این اسانس اونتوس بسیار بسیار بسیار روح نوازتر از اودکلنشه و پیشنهاد داده شرکت کرید از این اسانس برای ساخت اودکلنهاش استفاده کنه! به نت دودیش اشاره کرده که "محشره" و همچنین کامنتی برای عطر میستری توباکو؛ این تنباکوی راز آلود نوشته: تنباکوی میستری واقعا ناب و اصیله. با تلخی خیلی خوب.

aventus.jpg

هفت کامنت دیگه برای این اونتوس منتشر کردم که لینکش در پست اول پاتوق؛ در صفحه اول؛ قسمت جدیدترین عطرها در دسترسه و می تونید بخونید. برای دوستانی که تازه به جمع ما پیوستن یادآور میشم که در حال حاضر نسخه ای از اودکلن اورجینال اونتوس که نت دودی داشته باشه؛ مثلا بچ 2012 ؛ قیمتش یک و نیم میلیون تومنه دست کم
چهارشنبه بیست و نهم 9 1396 3:35 بعد از ظهر
X