معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 209508
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
یکی از سوالهایی که همیشه از من میشه اینه که خودم چه عطری رو می زنم.اینودارم می نویسم تا لینکش رو بگذارم در پست اول پاتوق همیشه در دسترس باشه. من معمولا عطرها رو ترکیبی می زنم و کم پیش میاد به غیر از این. اما محتوایترکیب ها چیه؟ اگه سلیقه اصلیم رو بخوام مصرف کنم ترکیب خنک و تلخ می خوام.میشه ترکیب اونتوس و گری وتیور با چاشنی بلوشنل و بلومجیک یا یه پاف بهار نارنج؛ یا یک پاف رز. اگه گرم و تلخ بخوام ترکیب بلک افغان با لالیک انکر نویر. یا ترکیب توسکان لدر و اسپایس بمب. خلاصه این که وتیور در ترکیباتم همیشه هست؛ به عنوان محبوب ترین نت در عطرها. با پچولی هم خیلی حال می کنم که شاخصش میشه سایکدلیک جووی. کنار سایکدلیک هم یاس و بهار نارنج مناسبه. ترکیب یا اسپری هم زمان عطرها باعث میشه هیچ وقت عطر یکنواختی رو لباسم نباشه و اینکه مدام تجربه های جدید فراهم کنم برای خودم و بقیه.
می دونم که عطربازهای پاتوق هم ؛ اسپری همزمان عطرها رو تجربه می کنن و از تنوع و خلق رایحه جدید لذت می برن.کامنتی رو منتشر می کنم از یوسف عزیز ساکن خوزستان که خیلی وقته اسپری همزمان کرید اونتوس و گری وتیور عطر امضاششده. نکته ی جالب توجه در کامنتش اینه که میستری توباکو به شامه اش شیرین میاد!! کامنت بنده و سایر دوستان رو در خصوص میستری خوندین. به خصوص کامنت آقا مهدی که در وصف میستری نوشت:
aventus.jpg
دوستانی که عضو انجمن نیستن عکس های پیوست شده رو نمی بینن.برای دیدن عکسها به وبلاگ پاتوق رجوع کنید. یوسف در کامنتش نوشته اونتوس و وتیور بهشت گمشده من هستن. قابل وصف نیستن این دو تا با هم!
به سلیقه عطربازها اعتماد کنید و کرید اونتوس و گری وتیور تام فورد را همزمان مصرف کنید تا از زمین و آسمان فیدبک بگیرید!
پنج شنبه هفتم 10 1396 6:18 بعد از ظهر
چند هفته قبل دوستی پس از مطالعه وبلاگ به این نتیجه رسیده بود که ده عطر برتر پاتوق عطربازهامطابق لیست ارائه شده اش هستش (عکس اول) و همه اش رو سفارش داد ؛ پس از دوهفته ازش خواستم بین این ده تا رتبه بندی انجام بده از یک تا ده و نظرش مطابق عکس دوم اینه:
برترین عطر پاتوق از دید خانواده ایشون : تام فورد گری وتیور و کریداونتوس در رتبه اول؛ سپس بلو شنل؛ لالیک انکر نویر و تغ هرمس؛ جایگاه بعدیبلامیج ناسوماتو؛ سپس توسکان لدر تام فورد و اینترلود آمواج و جایگاه آخر هم متعلق به دو عطر بلک افغان ناسوماتو و تام فورد بلک ارکید.
با ذکر این نکته که " چون همه عطرها با کیفیت بودن؛ اختلاف بین عطر اول و آخر زیاد نیست" و در واقع این رتبه بندی صرفا بیانگر سلیقه و ترجیح بویایی ایشون هستش که نشون میده اولویت اولش روایح خنک و تلخه. بعد گرم و تلخ.

top ten1.jpg

top ten2.jpg
 
سه شنبه پنجم 10 1396 11:19 صبح
X