معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208622
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
به اطلاع میرساند عطر اپیک آمواج نسخه پاتوق ؛ که با اختلاف قابل توجه در عین شباهت رایحه به نسخه اورجینال ؛ پخش و موندگاری بیشتری داشت؛ مدت طولانی است وارد کشور نشده و به نظر میرسه مثل عطر بلوآیس باید برای همیشه باهاش خداحافظی کنیم! هیچ اپیک آمواج دیگری طی این چند سال نتونست توجه منو جلب کنه و برای همین جایگزینی نخواهد داشت.ترجیح میدم به دوستانی که سراغ این عطر رو از من می گیرن ؛ بگم دیگه موجودنیست. حتی در حد چند گرم برای خودم هم ازش نمونده! یادش بخیر! عجب عطری بود این اپیک.
يکشنبه هفدهم 10 1396 3:1 بعد از ظهر
برخی دوستان امکان ارتباط از طریق تلگرام رو ندارن و نرم افزار "انسداد گشا" روی دستگاه شون کار نمی کنه!من همچنان در تلگرام در دسترسم اما این بخش از رفقا؛ از طریق نرم افزارهای ایمو Imo؛ ویسپی Wispi و پرایوسی مسنجر privacy messenger هم می تونن با من در ارتباط باشن. با همون شماره موبایلم. هر سه این نرم افزارها تا این لحظه (!!) بدون محدودیت در دسترسن. آخرین نسخه این نرم افزارها در این لینکها:
ویسپی در این لینک .
پرایوسی مسنجر در این لینک .
ایمو در این لینک .
وایبر هم دارم . خوشبختانه اونم نرم افزار قندشکن نمی خواد.
پی نوشت:
ظاهرا نرم افزار قدیمی وی چت هم رفع فیل تر شد. اونجا هم مثل تلگرام با آیدی the_perfumer با همون شماره موبایلم در دسترسم.
پنج شنبه جهاردهم 10 1396 1:22 بعد از ظهر
X