معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208506
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
کامنتی در مورد بلامیج ناسوماتو؛"عطری با رایحه عجیب که شبیه هیچ عطری نیست و با بوی فراگیرش معنای واژه بلامیج - رسوایی - را به ذهن تداعی می کنه" و همچنین اسپری هم زمان کرید اونتوس و تام فورد گری وتیور براتون منتشر می کنم. نویسنده اش اظهار نظر کرده :"بازخورد فوق العاده و عجیبی داره؛ مشکل پسند ترین افرادی که می شناختم در برابر این ترکیب جز تحسین چیزی نگفتن".
aventus.jpg

قبلا هم بارها نوشتم که اسپری هم زمان کرید اونتوس و گری وتیور یکی از ترکیبات مورد علاقه منه که کلی فیدبک داره از زن و مرد و زمین و زمان! حتما تجربه کنید.بدیهیه که رایحه ترکیب خنکه و تلخ. اگه خنک و تلخ پسند نیستید کمی اینترلود آمواج رقیق شده رو هم اسپری کنید و منتظر کامنت اطرافیان باشید! برخی دوستان پاتوق همون طور که قبلا خوندین این ترکیب عطر امضاشونه!
چهارشنبه بیست و پنجم 11 1396 6:39 بعد از ظهر
X