معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208458
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
تا کنون کامنتهای حسین عزیز رو در مورد خیلی از عطرهای پاتوق خوندین. این بار در مورد چهار عطر خرید جدیدش بخونید. تام فورد نویر؛الهوم آیدل گرلن؛ بلامیج و بلک افغانو از ناسوماتو.متاسفانه مدتهاست امکان ویرایش پست اول پاتوق رو دیگه ندارم چون از تعداد حروف مجاز ( 10 هزار) فراتر رفته و لینک این کامنتها رو نمی تونم در صفحه اول مثل سابق منظم و مرتب قرار بدم تا برای تازه واردین در دسترس باشه. فرضرو بر این میگذارم که دوستان هر پست رو مطالعه می کنن. اگه عضو پرشین تولزنیستین و عکسها غیر قابل رویته مثل همیشه در وبلاگ پاتوق عطربازها در سایتتبیان ببینید و بخونید.
سال کاری 96 رو به اتمامه و امیدوارم حداقل امسال دوستان قبل از رسیدن به هفته پایان سال سفارشهاشون رو بدن تا عطر به موقع ارسال شه. من 15 روز اول فروردین قطعا نیستم ؛ فکر کنم فقط این هفته و هفته بعد امکان ارسال هست. روز شنبه تا دوشنبه 26 تا 28 اسفند هم دقیق نمی دونم چه وضعیه!

z1.jpg

z2.jpg

z3.jpg

پی نوشت:
حسین هنگام توصیف تام فورد نویر ؛ نت بسیار معروف "مشک گربه زباد" رو از قلم انداخت! نمی دونم چرا.
يکشنبه سیزدهم 12 1396 8:18 بعد از ظهر
X