معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 209058
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
دوست دارم اولین نوشته ام رو در سال جدید با تبریک مجدد سال نو شروع کنم؛کلی آرزوهای خوب و قشنگ داشته باشم .... اما ....
سال جدید با دو اتفاق مهم شروع شده. قیمت دلار حدود 5100 تومن شده؛ مجدد زمزمه فیلترینگ تلگرام شنیده میشه. از کسی پنهان نیست که مهمترین ابزار ارتباطی من و دوستان تلگرامه.حتی در ابتدای زمستان پارسال با اون حوادث تند؛ علیرغم این که من نرم افزارهای متعددی نصب کردم برای راحتی کار رفقا؛ (ویسپی؛وایبر؛وی چت؛واتساپ وپرایوسی مسنجر)؛ باز دوستان ترجیح دادن نرم افزار ف ی ل ت ر ش ک ن استفادهکنن و با تلگرام مسیج بدن. اونایی هم که نداشتن ؛ تا عادی شدن وضع تلگرام نتونستن مسیج بدن. حالا این بار گفته میشه قراره نه تنها تلگرام ؛بلکه مسدودیت شکن ها هم برن به دیار فنا! به عبارت دیگه حسب ظاهر قراره اینترنت بشه اینترانت. خبر خیلی بدیه و امیدوارم این اتفاق نیفته. فقط موقعی که اینترنت بشه اینترانت؛ ناچار میشیم بریم سراغ پیام رسان داخلی. در غیر این صورت با تلگرام می مونیم.
دیروز با مسنجر جدیدی آشنا شدم به اسم tam tam که با داشتن قابلیت تماس صوتی و تصویری با کیفیت و سرعت رضایت بخش؛قابلیت های تلگرام رو هم داره. (ارسال متن و فایل و پیام صوتی) + کلی استیکرهای متحرک جذاب و سرگرم کننده. نصب سریع و بی دردسری داشت و کد ثبت نام رو راحت داد و ... از این لینک دریافت کنید:
http://yon.ir/tam97
آیدی من اونجا مثل تلگرام theperfumer هستش و آدرسم میشه tt.me/theperfumer یا https://tamtam.chat/theperfumer
البته اگه شماره تلفن من در لیست مخاطبین تون باشه خودکار می بینید. من الان تقریبا جز تلگرام باقی نرم افزارها رو حذف کردم. بنابراین پیشنهادمن به دوستان نصب تم تم و تست قابلیتها و سرعت بالاشه. تا همینجا هم نمره خیلی خوبی می گیره و مدام در حال ارتقا و بهبود کیفیته. از تستش غافل نشین وبه بقیه هم معرفی کنید.
و اما قیمت دلار .... متاسفانه ظاهرا سقفی برای افزایش قیمتش نیست و با هر موج جدید حمله اش؛ تصاعدی قیمت همه چی رو می بره بالا. از شیر مرغ تا جون آدمی زاد! فعلا عطرها همون قیمت زمستان پارسال عرضه میشه. اما می دونم و می دونید که این قیمتها ناپایداره و به خصوص اگه دلار خیز برداره برای قیمت 6 تومن؛ .... بهتره از الان نه فکرش رو بکنیم نه حرفشو بزنیم.کاری که از دست مون برنمیاد.
گاهی موقع ها یه موجی میاد و درخواست برای برخی عطرها زیاد میشه. الان درخواست برای میستری توباکو؛ که از قضا عطر فصل هم نیست به نحو عجیبی بالاست و موجودیش هم صفره! نمیدونم بار بعدیش کی میاد. احتمالا زودتر از پاییز نباید منتظرش باشیم.
نصب تم تم و معرفیش به بقیه فراموش تون نشه!
پی نوشت:
این یادداشت 5 شنبه هفته قبل در پاتوق عطربازها منتشر شد؛به فاصله 48 ساعت قیمت دلار 6 هزار تومن رو رد کرد!
دوشنبه بیستم 1 1397 10:50 بعد از ظهر
X