معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208473
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
دکتر میثم عزیز؛ واقعا شمارش تعداد عطرهایی که از پاتوق عطربازها تست کردی؛از دستم در رفته؛ اما می دونم که کرید اونتوس؛ همیشه در سفارشت هست. دوستان پاتوق می دونن که من از هر عطر فقط یک گرید و یک کیفیت رو دارم که اون نسخه معروفه به نسخه منتخب پاتوق. از بین انواع و اقسام اسانس هایی که از روی یک اودکلن ساخته شده.
یک دلیل این که از همون روز اول محکم ایستادم و گفتم اتهام فروش اونتوس بی کیفیت به پاتوق نمی چسبه و گوینده اش اسکناس هفت تومنی چاپ کرده که همه میفهمن تقلبی است؛ قدرت خرید نداره و هیچ کس این حرف رو باور نمی کنه؛ همین کامنتها از سوی افراد شناسنامه دار و با هویتی مثل شماست. منتظرم دکتر سینای عزیز نتایج آزمایش هاش رو بر روی اونتوس پاتوق منتشر کنه تا از نظر علمی هم وضعیت اسانس پاتوق مشخص شه.
تا انتشار سند مذکور؛ فقط به اتکای شامه ایشون؛ اسانس اونتوس پاتوق ؛با اختلاف قابل توجه از اودکلن اورجینالش ؛ اونم از نسخه قدیمی اش (2011 )سره. در چند پست قبل؛ اسکرین شاتی که از دکتر توکلی هم گذاشتم؛ دقیقا همینمطلب رو بیان کرد.

قبلا هم گفته بودم کسی اصلا متوجه نمیشه این اسانسه و اودکلن اورجینال نیست!اینم سندش:

و در انتها: نت نهایی:


به نقل از دل آهنگ :
با احترام به سایر اقشار جامعه؛ ترجیح می دهم فرصت محدودم در خدمت پزشکان؛استادان دانشگاه و مدیران کارگاهها و کارخانه ها و شرکتها باشد. همان ها که این پاتوق؛ افتخار میزبانی شان را دارد .
قدر زر زرگر شناسد؛ قدر گوهر؛ گوهری.
سه شنبه هجدهم 2 1397 3:10 بعد از ظهر
X