معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208475
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
دکتر آرامیان عزیز نتیجه تست کروماتوگرافی بر روی اونتوس پاتوق رو منتشر کرد تا از نظر علمی هم بین این اونتوس و نسخه اورجینالش مقایسه دقیق صورت بگیره:
من در باز کردن فایل پی دی اف اتچ شده در پاتوق مشکل داشتم. دکتر در نرم افزار مسنجر سیگنال؛ نسخه ای از اون رو برام ارسال کرده بود که با احتمال تکرار مشکل برای سایر دوستان؛ مجدد این فایل رو آپلود می کنم تا دوستان نمودارها رو ببینن:
Aventus GC.pdf - 147 KB

یا مستقیم از این لینک:
https://uploadkadeh.com/hlyi4drj19q0

یا از اینجا:

http://s8.picofile.com/file/8326084518/Aventus_GC.pdf.html

با افتخار بسیار؛ این برای اولین باره که در اینترنت مقایسه دقیق و علمی بین یک اسانس و اودکلن اورجینالش انجام شده.اگه کسی از دوستان هست که حتی در سایتهای انگلیسی زبان چنین موردی رو دیده؛ همینجا لینک بده بقیه هم ببینن. حالا دیگه به قول روح الله عزیز:

هر چند که عطربازان پاتوق نشین بدون این آزمایش هم به پاتوق خودشون ایمان داشته و دارن که عطرهاش در بالاترین سطح کیفیته چون یک عطرباز انتخاب عطرها رو بر عهده داره؛ این مطلب رو به قلم کسی بخونید که تقریبا همه عطرهای شاخص پاتوق رو تست کرده:

و قابل تامل این که :

برام جالبه بدونم واکنش مدیر محترم سایت @Forum Manager و مدیر بازارچه @drdexter بعد خوندن نتیجه این ازمایش چیه!

بفرمایید نهایت کیفیت؛ بفرمایید اونتوس!
شنبه بیست و دوم 2 1397 0:31 صبح
X