معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208476
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
کامنتی رو براتون منتشر می کنم از دکتر بابک عزیز که مطابق سلیقه خودش به عطرهایی که اخیرا در پاتوق تست کرده نمره میده. قبلا مکرر کامنتهاشو در پاتوق خوندین و با دیدگاههاش آشنایید. از ده نمره؛ دورو ناسوماتو؛ بلک ارکید؛عود وود و تغ هرمس عدد 9 رو دریافت کردن؛ ایسی میاکه بلو و آکوا بولگاری مارین عدد 8 و دیور ساوج و ویاج هرمس عدد 7 رو گرفتن. از نظر ایشونعود وود نسخه اورجینال عودش غالب تره به چوبش؛ اما اسانس پاتوق چوب قویتریداره به نسبت عودش. هم چنین شباهت 99 درصدی دیدن بین دورو ناسوماتوی پاتوق با اودکلن اورجینالش که داشتن. با تاکید بر موندگاری عالی اسانس پاتوق. بخونید:

 

مطالعه و تامل در کامنتهایی که از دوستان منتشر میشه نشون میده اولا اکثریت قاطع عطربازان پاتوق نشین؛ قبلا نسخه های اورجینال عطرها رو داشتن یا حداقل تست کردن. ثانیا بالاترین حجم رضایت از خرید متعلق به این دسته از مشتریان پاتوقه.
چنان که دکتر میثم عزیز کامنتش رو این چنین جمع بندی کرد:
پی نوشت:
مجدد خدمت دوستانی که به تازگی با پاتوق آشنا شدن یادآور میشم که ما در اینجا تجربیات مون رو از عطرهای پاتوق به اشتراک می گذاریم و سوالهای شخصی نظیر اعلام موجودی گرفتن از عطری یا پرسش در خصوص قیمت رو صرفا در تلگرام یا سایر نرم افزارهایی که اعلام شده انجام میدیم. پاتوق عطربازها یک فروشگاه معمولی عطر نیست و کانون مشارکت نخبگان در سنجش حرفه ای عطرهاست . ممنون از دوستانی که شان و وزن پاتوق رو می دونن و متناسب با اون رفتار می کنن
يکشنبه سیم 2 1397 5:40 بعد از ظهر
کامنتی رو براتون منتشر میکنم از جناب صادقی؛ در خصوص هرود مارلی پاتوق؛ نکته قابل تامل در کامنت این که نویسنده اشاره کرده:"در گری وتیور؛پگاسوس و توسکان لدر؛ زیبایی و دلربایی خاصی که در نظرها خوانده بودم دقیقا احساس کردم؛ بی خود نیست این همه نظر مثبت در مورد این عطرها نوشته اند".

herod.jpg

پی نوشت:
متن امضام در پرشین تولز دیده نمیشه؟ برخی از مراجعه کنندگان جدید ازم می پرسن به غیر از تلگرام چه نرم افزارهای دیگه ای دارم ( واتساپ و ایمو و تم تم و سیگنال و پرایوسی مسنجر) یا اصلا شماره تلفنم چنده! اطلاعات کامل در امضام اومده. در پست اول پاتوق هم اومده.
جمعه بیست و هشتم 2 1397 5:30 بعد از ظهر
X