معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208445
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
درود و وقت خوش
لازم شد این دو پست رو مجدد نقل قول کنم. به خصوص الان که با گرون شدن دلار ؛ عطر دیگه ارزون نیست و از اونجایی که عطر کاملا سلیقه ایه؛ خریدار باید کاملا دقت کنه در خرید عطر و عطری نخره که ندونه چیه ؛ من به عنوان فروشنده فقط موظفم عطر با کیفیت عالی در اختیار مشتری قرار بدم و مسئول پسند رایحه نیستم. این مطلب کاملا بدیهی به نظر میرسه. نه؟
اما همین دیروز فردی که گری وتیور پاتوق رو خریده بود و دوست نداشت و پشیمون شده بود و با فحاشی و توهین خواستار عودتش شده بود و امتیاز منفی همداد به عنوان برخورد نامناسب ( چون مطابق رویه پاتوق؛ پس گرفتن عطر امکان پذیر نیست و از نظرش این برخورد نامناسب بود!) و البته به خاطر فحاشی ؛ از انجمن پرشین تولز توسط مدیر کل سایت اخراج شد؛ بدیهی بودن این مطلب رو درک نمی کرد که مسئولیت خرید با خریداره. کسی مجبور به خرید عطری یا از جای خاصی نیست.

چند روز قبل فردی به موبایلم مرتب زنگ میزد و قطع می کرد و با این کار می خواست من بهش زنگ بزنم.از شهرستان تماس می گرفت. بعد هم کدی رو به ایرانسل ارسال کرد که درخواست پرداخت هزینه پیامک رو از طرف من داشت! در نهایت با تلگرام مسیج داد و ... در حد چند ده هزار تومن پول داشت برای خرید عطر. جوابی نداشتم بهش بدم. با سی چهل هزار تومن نمیشه سی گرم از عطرهایی مثل اونتوس و گری وتیور و بلک افغانو و سایر عطرهای نیش خرید.
بی تعارف؛ پاتوق عطربازها؛ با عطرهای بسیار با کیفیت و عمدتا نیش؛ پاتوق پولدارهاست
.

لطفا قبل خرید مطمئن شوید که :

1 - رایحه عطر انتخابی رو کاملا می شناسین و قبلا تست کردین.

2 - اگر تست نداشتین مطمئن شوید که فضای کلی رایحه عطر رو به درستی می شناسید و دقیقا می دونید که منتظر چه عطری هستید

3 - مطمئن شوید که اگه رایحه رو نمی شناسید یا سلیقه مشخصی در خرید عطر به لحاظ درجه حرارت و طعم ندارید؛ اهل ریسک هستید وشامه تان به روی عطرهای ناشناس کاملا گشوده است.


در غیر این صورت حتما از خرید عطر به صورت غیر حضوری ؛ جدا خودداری کنید.
چهارشنبه دهم 5 1397 3:2 بعد از ظهر
X