معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208494
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
من یک توضیحی در خصوص عطر الکساندریا 2 زرجوف  بنویسم:
در نت ابتدایی شما زعفران دارید و کمی عود ملایم. بنابراین نت ابتدایی تلخ نیست. اما زمان زیادی نمی گذره که زعفران ناپدید میشه و عود هم چنان زیر ضرب بوی چرم و چوب میره که تقریبا حس نمیشه. نت نهایی کاملا تلخه! در لحظاتاول شما با عطری شبیه دورو ناسوماتو روبرو هستید. در نت نهایی شما با عطریشبیه به سلطان و یا یک نسخه بسیار با کیفیت و دستکاری شده از 212 س.ک.س..یمواجه میشین. قدرت عطر خیلی خوبه و من چون زعفران دوست دارم؛ از همون لحظهاول اسپری عاشقشم تا نت نهاییش. البته با نت نهاییش میونه ام بهتره بخاطر تلخی. یه کم بوی دود هم توش حس می کنم. دقیقا همون دودی که در اونتوس پاتوقهست. (نوشتم دود ؛ تا با تنباکو اشتباه نشه) .
کامنتهای انگلیسی روی اودکلنش رو اینجا بخونید
چهارشنبه سیزدهم 6 1398 10:1 صبح
بعد یک هفته نتایج تست عطرهای جدید رو خدمت تون اعلام می کنم. بهترین عطر جدید پاتوق با رایحه گرم و کاملا تلخ سوپر س.ک.س.ی اش دیوانه کننده است!
Capture.JPG

این عطر رو کسانی که رایحه تلخ دوست دارن باید با چشم بسته خرید کنن. آیا اسانسش شبیه اودکلنشه؟ نمی دونم. اگه نیست؛ اودکلنش بیاد و از روی اسانسش کپی کنه. ختم کلام!
اگه از عطربازهای شناخته شده پاتوق کسی اودکلن اورجینالشو تست کرده پ خ بده لطفا برای هماهنگی های لازم.
باکارات روژ در نت ابتدایی معتدل بود به سمت خنکی و به تلخی میزد. در نت انتهایی از خنکی و تلخیش کاسته شده.
باروندا ناسوماتودر نت ابتداییش گرم بود و شیرین و کمی ترشی داشت. در نت انتهایی از اون ترشی خبری نیست و یک مشک کاملا قدرت مند توش حس میشه. برای صد میل؛ بیست گرم اسانسش کافیه. این عطر فقط برای هوای سرد مناسبه.
یه عطری داریم از برند بوتگا ونتای ایتالیایی با رایحه خنک و شیرینی ملایم با طعم میوه های جنگلی و تم گیاهی. شیک و منحصر به فرد در نوع خودش.
عطر Casamorati Xerjoff Gran Ballo
رو داریم خنک تر از باکارت روژ آمیزه ای از تلخی و شیرینی که بی شباهت به اونتوس نیست در نت ابتداییش فقط.
دو عطر تلخ دیگه هم داریم. پرادا اینتنس و 212 وی آی پی بلک. دومی خنک تر از اولیه.
می دونید که دیور ساوج یکی از بهترین عطرهای خنک و تلخه.
یک عطر بسیار خنک و تلخی پاتوق داره که با اسم "سکرت پارتی" عرضه میشه. به جرات ادعا می کنم در بین عطرهای خنک و تلخ؛ پخش بو و خط بو رو دستش نداریم! اینو حتی در زمستون هم میشه استفاده کرد؛در حالی که عطر خنک اصولا برای زمستون ساخته نشده. فیدبکش فوق العاده است!
خیلی عطر تست کردم تا این چند تا رو برای پاتوق نشین ها انتخاب کنم. از انتخاب هام کاملا راضیم.
سه شنبه دوازدهم 6 1398 3:57 بعد از ظهر
X