معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 209053
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
کامنت مهرداد عزیز:

این نظر من کمترین با تمام نواقصم راجع به عطر لاست چری نسخه اصل و نسخه لاست چری به روایت جناب هادی عزیز هست ( به نظر من که تست کردم میشه گفت تکامل یافته ).


 عطر لاست چری ( صد البته این اطلاعات مربوط به خود محصول اصلی شرکت TOM FORD هست و نه اسانس ، اما برای نتیجه گیری دقیقتر بهتر دیدم که استفاده کنم ;) ) از نظر محبوبیت نظر خیلی ها رو باخودش داره :general406::general406:
ضمنا این عطر uni-s-e-x هست که هم مد نظر آقایونه هم خانوما ، تصویر دوم داره به وضوح میگه که رایحه عطر اصلی متشکل از گیلاس و بادام تلخ و م - ش - ر- و - ب - ه که درنت ابتدایی دریافت میشن . حالا تو نسخه اسانس چه خبره ؟ خب تو نسخه اسانس بوی بادوم تلخ بسیار باکیفت وقوی وجود داره که مجال کمی به رایحه گیلاس برای عرض اندام میده و یه خط بویی که خیلی شییییییکه "خیلی " . حتی خانومها رو هم با وجود تلخی زیادش مشتاق میکنه !!!
حالا چون اسم عطر دیگه تام فورد اومد با نام F-u-c-k-i-n-g Fabulous لطفا به تصاویر زیر هم که از همین سایت معتبره نگاه کنید تا دلیله این که به هوش آقای هادی آفرین باید گفت و همینطور حسن سلیقش روتحسین کنیم رو متوجه بشیم.:general601:بر خلاف قبلی این عطر خیلی از طرف عموم مورد قبول نبوده اما خاص پسند هستش و رایحه چرم و بادوم درش قالبه به خصوص چرم که شیکی کار رو باعث شده ، حالا کاری که رضا هادی نازنین کرده " در واقع شاهکار " این بوده که با مهارت خاصی ، رایحه شیک چرم رو به همراه لوندر و وانیل ( با فرمول خودش ) ، جوری به بادوم تلخ لاست چری اصل اضافه کرده که تمام این روایح با لطافت هر چه تمام در کنار هم به زیبایی سمفونی زیبا و شیک لاست چری به روایت پاتوق رو مینوازن که انصافا روح نواز و فوق العاده با کلاس شده . :):):):)
ماندگاری و پخش عالی ، تلخی بادوم نسخه اصلی حالا با اومدن چرم اروم تر شده و خود رایحه چرم وقار خاصی به عطر داده و رایحه گیلاس هنوز مثل اسم خود عطر گم شده . شاید خانومها از نسخه اصلی به عنوان عطر زنانه بیشتر استقبال کنن ، اما نسخه تکامل یافته که حالا دیگه مردانه تر هم شده برای آقایان شیک پوش قطعا و به شدت توصیه میشه ... 
پنج شنبه هجدهم 7 1398 11:30 صبح
X