معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208444
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
یک ترکیب می خواستم پیشنهاد بدم که به ویژه مورد توجه همکارانی از سراسر کشور قرار می گیره که پاتوق رو دنبال میکنن و همیشه از من فرمول ترکیب جدید میخوان. ترکیب فارنهایت دیور و اسپرینگ یک ترکیب معجزه آساست. اگه برای خانم خواستید این ترکیب رو بسازید سه چهارم اسپرینگ یک چهارم فارنهایت. اگه برای آقا خواستید بسازید نصف نصف. ترکیب حاصل رو حداقل 50 درصد رقیق کنید. این ترکیب کاملا خنک و تلخه. پخش و موندگاری خیلی خوبی هم داره و از همه مهمتر فید بک فوق العاده .کمتر کسی است که تحسین نکنه بوی این ترکیب رو. میدونم که برای هر کی ساختین بهش نمی گید از کجا یاد گرفتید!! ایرادی هم نداره. نوش جونتون!
پنج شنبه جهاردهم 6 1398 1:50 بعد از ظهر
گاهی موقعها برخی عطرها زمان می بره تا جایی در دل ما برای خودشون باز کنن.دفعه اولی که بو می کنیم حسی نسبت بهشون نداریم. در خصوص عطرهای ترکیبی(یا اسپری هم زمان) هم همین جوره. این اواخر به مقدار خیلی کمی بلک افغانو(حدود یک گرم)؛ 0.6 گرم کاپیتان بلک اضافه کردم و یک قطره قهوه هم ریختم توش. رفقا می دونن که من چوب رو به چرم ترجیح میدم و چرم رو به تنباکو. با این حساب عطرهای تنباکویی انتخاب اول من نیستن. همون طور که عطرهای عودی نیستن (و برای همین به بلک افغانو ؛ لالیک انکر نویر اضافه می کنم تا چوب ووتیور لالیک ؛ افغانوی خاص منو بسازه). به هر حال در ابتدا اون ترکیب چندان برایم جذاب نبود و هنوز هم احساسم اینه که لالیک در کنار افغانو با اختلاف زیادبهتره تا کاپیتان بلک در کنار افغانو (یه دلیلشم شاید اینه که من بیشتر تلخ پسندم و کاپیتان بلک شیرینی داره) اما الان بعد چند روز حس بهتری دارم نسبت بهش.کمی اعتیاد آوره بوش. اگه کسی روایح تنباکویی رو دوست داشته باشه احتمالا زودت رابطه برقرار می کنه با این دو در کنار هم. قهوه یک قطره اش واقعا کافیه. قدرت مندترین عطرها رو هم سه سوت نابود می کنه این قدر قویه. هنوز تو عمرم عطری مثل قهوه ندیدم که تو ترکیب ؛ سریع دست بالا رو بگیره و عطرهای دیگه رو منهدم کنه.
شنبه هجدهم 9 1396 9:58 بعد از ظهر
بهترین عطر با کیفیت چوبی مردانه ؛ لالیک انکر نویر با پخش و موندگاری بالا در پاتوق عطربازها. مصرف و اسپری هم زمانش با بلک افغانوی پاتوق؛ گزینه روی میز عطربازها در هوای خنک!این کامنت رو هم در مورد لالیک بخونید.ماجرای یک درگیری !
جمعه دهم 9 1396 10:39 بعد از ظهر
امروز در تلگرام مسیج عجیبی دریافت کردم. شخصی برای ساخت یک بوی خنک و تند 5مرتبه در 5 ظرف کرید اونتوس و لالیک انکر نویر و بلک افغانو رو با درصدهایمختلف با هم ترکیب کرده ( و احتمالا باید هر 5 تاشو بریزه دور؛ چون تستنکرده میدونم اونتوس جایی در کنار افغانو و لالیک نداره و حاصل چنین کاری هدر دادن عطره؛ بگذریم از این که هر لالیکی کنار هر بلک افغانویی قابل ترکیب نیست و من هر ترکیبی رو پیشنهاد میدم فقط عطرهای نسخه پاتوق مد نظرمه با کیفیت و رایحه ای که نوشته میشه؛ گذشته از این همیشه گفتم دوستان ترکیب های پیشنهادیم رو فقط به صورت اسپری هم زمان تجربه کنن نه ترکیب در یک ظرف؛ ترکیب بیش از دو عطر در یک ظرف ریسک کار رو خیلی بالا می بره به خصوص برای دوستانی که نمی دونن دارن چیکار می کنن و حرفه ای نیستن) حالا ازم راهنمایی می خواد که چیکار کنم!
کارهای عجیب غریب می کنن برخی!


چهارشنبه هشتم 9 1396 8:18 بعد از ظهر
دوست گرامی صرف غلیظ بودن اسانس نسبت به اودوتویلت یا اودوپرفیوم نشانه قدرت مند بودن عطر نیست.من کلی اسانس لالیک تست کردم که بسیار بی جون و ضعیف بوده.برای همین مدتها بود دیگه با لالیک کار نداشتم تا چند وقت پیش به یک اسانس قدرتمند از لالیک برخوردم با پخش و موندگاری عالی!
شک ندارم کسی که لالیک رو دوست داشته باشه و از بلک افغانو هم خوشش بیاد اگه این دو عطر رو هم زمان بزنه مستقیم میره فضاااااااااااا!!
افغانو به تنهایی خیلی بیشتر از این که عطر چوبی باشه؛ عطر عودیه. اما با لالیک کامل میشه.
پنج شنبه دوم 9 1396 10:46 بعد از ظهر
X