معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208478
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
بعضی سریالها هستن وقتی می بینی میری تو فضای سریال و شروع می کنی در اونجا زندگی کردن. گیر می افتی تو قصه. با لحظه لحظه اش ارتباط برقرار می کنی و دلت نمی خواد تموم شه. بازی ها اون قدر طبیعیه که فکر می کنی این آدمها وجود دارن و تو هم از طریق دیدن سریال باهاشون مرتبطی.خیلی وقت بود یک سریال ایرانی نتونسته بود این جوری توجهم رو جلب کنه. خانه سبز و سلطان و شبان و تا حدودی همسران جزو سریالهای شاخصی هستن که واجد این خصایصن. حالا بعد مدتها یک سریال درست شده از همون جنس. خیلی خوش آب و رنگ و شیک!
ده قسمتش تا امروز اومده و از طرفی بسیار مشتاقم زودتر قسمتهای بعدی رو ببینم؛ از طرفی خوش ندارم سریال تموم شه و این انتظار هفتگی رو برای دیدن قسمت بعد دوست دارم.

دسته ها : فیلم و سریال
سه شنبه اول 10 1394 6:41 بعد از ظهر
شهرزاد قصه عشق ناکام و ناتمامه که همیشه می تونه سوژه جالبی رو برای فیلم ها و سریالها رقم بزنه. زمان رخ دادن قصه شهرزاد این سریال رو خاص می کنه. فضای بعد کودتای 28 مرداد؛ که کلی پول خرج شده تا جمعی خودجوش بریزن دولت مصدق رو سرنگون کنن؛ بی پناهی روزنامه نگار آزادیخواهی به نام فرهاد که از اعدام نجات پیدا می کنه و حالا دل نگران مصدق و فاطمی و همفکران و همکاراشه؛ دختری تحصیل کرده و امروزی که به فرموده شخصیت کثیف و منفور قدرتمندی به نام بزرگ آقا (با بازی عالی علی نصیریان) مجبوره با قباد بی سواد و پولدار و نفهم و مطیع (شهاب حسینی) ازدواج کنه و قید فرهاد رو بزنه ...
ترانه تیتراژ پایانی با صدای محسن چاوشی و سینا سرلک بسیار شنیدنیه. سینا یکی از معدود صداهای سنتی خوانه که خیلی می پسندم و متاسفانه خواننده پر کاری نیست. چاوشی هم بی اغراق پدیده استثنایی موسیقی پاپه و صداش کاملا خاص خودشه. در موسیقی پاپ چند ده سال بود که صدایی خاص ظهور نکرده بود و حالا چاوشی هست.
شهرزاد را ببینید و به دیگران توصیه کنید!
دسته ها : فیلم و سریال
سه شنبه بیست و چهارم 9 1394 6:54 بعد از ظهر
X