معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 208507
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
من نمی تونم بی تفاوت باشم نسبت به اتفاق بسیار وحشتناک سقوط ارزش ریال و از دست دادن قدرت خریدش که به اکثریت قاطع مردم آسیب جدی زده. تو همین جامعه دارم زندگی میکنم.
به جای نوشتن هر حرفی؛توجه شما رو جلب می کنم به تیتر روزنامه جهان صنعت؛ در سه روز (سه شماره) مختلف.


خط فقر 5 میلیون تومنی؛معیشت مردم در سرازیری و مرگ طبقه متوسط.
چیز دیگه ای نمیشه به این تیترها اضافه کرد.
تصمیم گرفتم با توجه به وضعیت ؛ از فردا اول شهریور که از قضا روز پزشک هم هست ( در اینجا فرصت رو مغتنم می شمرم و به پزشکان محترم عطرباز در پاتوق این روز رو تبریک میگم و البته فردا در پی وی تلگرام شون تک تک پیام تبریک میفرستم) حداقل خرید از هر عطر رو به بیست گرم کاهش بدم؛ تا دانشجویان و کارمندان محترم همچنان بتوانند عطرهای مورد نیازشون رو از پاتوق تهیه کنن. اونبخش از دوستانی که موقع سفارش دادن حتی قیمت عطرها رو هم نمی پرسن و فقط میگن جمع کل چند شد و در هر خریدشون تا چند صد گرم خرید میکنن؛ براشون فرقینمی کنه حداقل خرید از هر عطر چقدر باشه.

پاتوق عطربازها به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی به این سمت نمیره که برای هر بودجه ای؛ عطرداشته باشه.

برای همیشه؛از هر عطر فقط یک گرید و یک کیفیت عرضه میشه و روزی که اون عطر نایاب بشه؛ به عطربازان اعلام اتمام موجودی میشه و اون عطر جایگزین نمیشه؛ مگه با یک کیفیت بهتر. برای همینه که الان تعدادی از معروف ترین عطرهای پاتوق دیگه موجود نیست و براش جایگزینی پیدا نشده در حالی که در بازار عطر ایران دهها اسانس هم نام اون اسانس موجوده.(مثلا لالیک انکر نویر - مشکی - پاتوق)

چهارشنبه سی یکم 5 1397 12:39 صبح
این یادداشت مربوط به عطر نیست.

1 - اخیرا یکی دو روز سمت شهریار بودم. در فاصله حدود 24 ساعت از سه شنبه 19 تیر ؛بعد از ظهر تا 4 شنبه؛ نزدیک به 16 ساعت برق نداشتیم. آب هم برای ساعتی قطع شد. بعد از چند ساعت قطع بودن؛برق می آمد و نیم ساعت یا یک ساعت بعد دوباره میرفت. نبود برق یعنی نبودن کولر؛اینترنت و ... نبودن زندگی.

2 - اخیرا یکی از دوستانم ازدواج کرده. یک آپارتمان کوچک سمت پارک شهر تهران (منطقه 12 و پایین شهر) خریده؛ یک ماشین 60 تومنی (قبل گران شدن های اخیر اتومبیل) ؛ هزینه نوسازی آپارتمان و خرید چند قلم جنس منزل؛ سرویس طلا و لباس و هزینه عروسی؛ 850 میلیون تومن پرداخته.  دوست حدود 40 ساله من؛ کل پولی که تونسته بود جمع کنه در کل عمر دوران مجردیش؛ همین بوده و این در حالیه که خیلی ها همه عمرشون هم کار بکنن یک چهارم این مبلغ رو نمی تونن پس انداز کنن.

3 - گفته میشه هر یک میلیون تومن پول ما؛ 7 هزار افغانی (واحد پول افغانستان) است. با این حساب افغانها با پول کشورشان می توانند بیایند ایران و پادشاهی کنند.

4 - هنوز تحریمها برنگشته؛فروش نفت ایران متوقف نشده و حتی یک بمب و موشک به تاسیسات آب و برق ایران نخورده.

5 - ما داریم کجا میریم؟ سه ماه آینده چه وضعی داریم؟ شش ماه آینده؟ سال بعد؟


جمعه بیست و دوم 4 1397 3:58 بعد از ظهر
X