معرفی وبلاگ
پاتوق عطربازها؛ وبلاگ جمعی علاقمندان عطر و اسانس و اودکلن است که با نگاهی حرفه ای به نقد و بررسی تخصصی عطرها می پردازند و تجربه های خویش را از ترکیب عطرها در اختیار دیگران قرار می دهند. پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص؛کانون مشاركت فرهيختگان در سنجش حرفه اي عطرهاست. شماره تلگرام؛ تم تم؛ سیگنال؛ ایمو؛پرایوسی مسنجر جهت تماس و ارتباط 09351790405 رضا هادی. لطفا توجه کنید: پاتوق عطربازها هیچ وبلاگ دیگری جز همینجا در سایت تبیان؛ ندارد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 212496
تعداد نوشته ها : 270
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
کامنتی رو از دکتر بابک عزیز براتون منتشر می کنم که در اون 5 عطر برتر مورد نظرشون رو بین 17 عطر پاتوق اعلام می کنن. در رتبه نخست همون طور که حدس زده میشه کرید اونتوس هستش : معروف ترین عطر پاتوق!
با توجه به خنک و تلخ بودن کرید اونتوس؛ توقع میره برای رتبه دوم و سوم منتظر بلوشنل و گری وتیور باشیم؛ اما علاقه ایشون به رایحه تنباکو باعث میشه رتبه دوم مشترکا برسه به هرود مارلی و میستری توباکو. اولی تنباکوی شیرین و دومی تنباکوی تلخ. هر دو با فاصله خیلی زیاد برتر از کاپیتان بلک (تنباکوی شیرین) . رتبه سوم بلک افغان و رتبه چهارم سیلور مونتن کرید (خنک وشیرین).
همچنین در این کامنت از بهار نارنج با کیفیت و طبیعی پاتوقسخن به میون اومده و میدونم که الان ایشون بهار نارنج و اونتوس و گری وتیور رو داره اسپری همزمان می کنه. 4 پاف اونتوس 2 پاف وتیور 1 پاف بهار نارنج. خود اونتوس در نت ابتداییش بهار نارنج داره و این یک پاف بهار نارنجسبب تقویت رایحه بهار نارنج در ترکیب کلی میشه.
تام فورد نویر رو داریم با نت معروف مشک گربه زباد که خیلی طرفدار داره و از اون عطراس که دکتر در موردش میگه دوست دارم مدام بوش کنم. در آخر شالیمار گرلن عطر جدید و زنانه مردانه پاتوق که قبلا با جزییات براتون در موردش نوشتم و لینکش در پست اول صفحه اول قسمت جدیدترینها موجوده برای مطالعه.

dr.babak.jpg
بلامیج ناسوماتو؛ تام فورد نویر؛ الهوم آیدل گرلن؛ دیورهوم پارفوم پاتوق رو کسی از دوستان هست که هنوز تست نکرده باشه؟
پنج شنبه بیست و یکم 10 1396 12:49 صبح
X